Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Działdowo

28-06-2017
Fot. 24 czerwca nad jeziorem w Grzybinach odbyły się wędkarskie zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Działdowo zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. (Fot. MS)

24 czerwca nad jeziorem w Grzybinach odbyły się wędkarskie zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Działdowo zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

 

W zawodach wystartowało 14 miłośników wędkarstwa z terenu Gminy Działdowo. Zawody trwały trzy godziny. Najlepszym zawodnikiem okazał się Pan Waldemar Wendzelewski, drugie miejsce zajął Pan Zygmunt Bedra, miejsce III zajął Pan Ireneusz Bedra.

 

Na zakończenie wszyscy w nagrodę otrzymali sprzęt wędkarski. Nagrody wręczył Przewodniczący Rady Gminy Pan Mirosław Zieliński.

 

MS

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).