Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Chcą parkingu i dojścia do ul. Olsztyńskiej [FILM]

27-06-2017
Fot. Jeszcze w roku bieżącym dojście z ulicy Norwida do Olsztyńskiej zostanie utwardzone (fot. RW).

Mieszkańcy ul. Norwida domagają się rozbudowy parkingu przy bloku nr 7. Przydałoby się również drugie dojście do ul. Olsztyńskiej.

 

Obydwie sprawy poruszył radny Roman Łukaszewski.

 

- Na jakim etapie jest budowa parkingu przy ul. Norwida 7 i drugiego dojścia do ul. Olsztyńskiej. To pierwsze zostało wykonane. Ludzie są zadowoleni, tylko utyskują na to drugie dojście - mówi Roman Łukaszewski, radny Rady Miasta Działdowo.

 

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Rozbudowy parkingu przy ul. Norwida 7 na razie nie będzie. Jest jednak inna możliwość.

 

- Na razie ten pomysł został zamrożony, mamy wiele innych rzeczy do zrobienia. Jeżeli uda nam się ztermomodernizować przychodnię przy ul. Norwida w tym roku to będziemy starali się stworzyć dodatkowe miejsca parkingowe przy tej przychodni - mówi Grzegorz Mrowiński.

 

Druga sprawa już wkrótce doczeka się pozytywnego rozwiązania.

 

- Drugie dojście do ul. Olsztyńskiej, mowa o dojściu znajdującym się na działce Gminy - Miasto Działdowo na pewno zostanie w tym roku wykonane - dodał burmistrz.

 

Przeczytaj również: "Te schody kończą się w szczerym polu"

 

Ta wiadomość ucieszy wielu mieszkańców Działdowa. Szczególnie osoby niepełnosprawne, które od dawna apelują o możliwość swobodnego dojazdu z ul. Norwida do ul. Olsztyńskiej.

 

RW

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).