Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT
27-06-2017

Za nami XVI Rodzinny Rajd Rowerowy

W sobotę 24 czerwca 2017 r. spod ratusza ruszył XVI już Rodzinny Rajd Rowerowy. Dopisała pogoda. Wytyczona 29 kilometrowa trasa przebiegała drogami powiatu działdowskiego była bezpieczna i częściowo zadrzewiona wśród pachnących zielonych pól.

Fot. W minioną sobotę spod ratusza wyruszył XVI Rodzinny Rajd Rowerowy (fot. EC).

 

Peleton jechał przez miejscowości: Księży Dwór, Prusinowo, Gnojno, Petrykozy, Rywociny, Kurki, Księży Dwór i ulicami Działdowa. Rajd zakończyliśmy w Parku Honorowych Dawców Krwi.

 

W rajdzie udział wzięło 178 osób. Tradycją już jest piknik po rajdzie i losowanie wśród uczestników nagród. W tym roku wśród 178 uczestników uprawnionych do udziału w losowaniu szczęście dopisało Adriannie Kłosowskiej oraz Jolancie Szemplińskiej. To one wróciły do domu z rowerami. Najliczniejszą rodziną byli Państwo Radzymińscy, Araś (Józef, Alina, Łukasz, Joanna, Mikołaj, Franciszek).

 

Nagrody pocieszenia czyli liczniki rowerowe oraz kosze wylosowali Adam Wójtowicz, Tomasz Duchna, Barbara Piotrowska, Mikołaj Siemion, Piotr Went, Zbigniew Żywiec, Cyprian Kaszuba, Kamil Sosonowski, Wioletta Kasprowicz oraz Piotr Nadarzyński. Na wszystkich uczestników czekały kiełbaski z grilla oraz napój. Za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie imprezy należą się podziękowania dla działdowskiej Policji, Straży Miejskiej, a za opiekę medyczną - ratownikom z transportu sanitarnego.

 

Impreza została przygotowana i przeprowadzona przez pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie.

 

M. Konarzewska

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).