Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KS DEKORGLASS w Lotto Superlidze

Dekorglass potknął się na drodze do finału

22-05-2017

Niestety piątkowy mecz półfinałowy Dekorglassu z Bogorią Grodzisk Mazowiecki zakończył się bolesną porażką. Mimo wsparcia ze strony Wong Chun Tinga zespół Piotra Kołacińskiego przegrał z gospodarzami 1:3.

Fot. Pierwszy pojedynek półfinałowy zakończył się porażką Dekorglassu. Bohaterem spotkania był grecki defensor Panagiotis Gionis (fot. superliga.com.pl).

 

Murem nie do pokonania okazał się dla Dekorglassu Panagiotis Gionis. Grek pewnie pokonał Jiriego Vrablika (3:1) i asa w talii Piotra Kołacińskiego - Wong Chun Tinga (2:0). Trzeci zawodnik Dekorglassu - Patryk Chojnowski, nie zdołał nawiązać równej gry z Danielem Górakiem i również odszedł od stołu pokonany (1:3). Jedynym pocieszeniem dla drużyny z Działdowa była wygrana Wong Chun Tinga ze Zbigniewem Grześlakiem (3:0).

 

Niezwykle ważny pojedynek z Bogorią zakończył się dla reprezentantów Warmii i Mazur bardzo niekorzystnie. Gra w finale jeszcze jest możliwa, ale Wicemistrz Superligi z poprzedniego sezonu musi zagrać rewelacyjnie w pojedynku rewanżowym. Czy tak się stanie, przekonamy się wieczorem 6 czerwca br. Dekorglass będzie podejmować Bogorię w hali przy Gimnazjum nr 1 w Działdowie. Początek pojedynku o godz. 18.00.

 

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dekorglass Działdowo 3:1

Panagiotis Gionis - Jiri Vrablik 3:1 (12:10, 10:12, 11:4, 11:5)

Zbigniew Grześlak - Wong Chun Ting 0:3 (6:11, 2:11, 6:11)

Daniel Górak - Patryk Chojnowski 3:1 (11:5, 12:10, 7:11, 11:9)

Panagiotis Gionis - Wong Chun Ting 2:0 (11:9, 11:8)

 

RW

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).