Dziś jest Sobota, 21 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anzelm, Bartosz, Feliks
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Wypadek na trasie Działdowo-Iłowo-Osada

11-05-2017
Fot. Na drodze wojewódzkiej 544 na wysokości skrętu do miejscowości Brodowo doszło do zderzenia dwóch aut osobowych (fot. JN).

Policjanci działdowskiej drogówki wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Kierująca jednym z samochodów trafiła do szpitala w Działdowie. Kobieta doznała złamania mostka klatki piersiowej.

 

Wczoraj około godziny 15.30 na drodze wojewódzkiej 544 na wysokości skrętu do miejscowości Brodowo doszło do zderzenia dwóch aut osobowych, opla i skody. Na miejscu policjanci zastali uczestników zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Skoda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo samochodowi osobowemu marki Opel i doszło do zderzenia pojazdów. Obie kierujące to mieszkanki Działdowa. Kierującą oplem karetka pogotowia przetransportowała do szpitala w Działdowie. U Działdowianki stwierdzono złamanie mostka.

 

 

Obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Kierująca skodą odpowie, najprawdopodobniej, za spowodowanie wypadku. Czyn ten stanowi przestępstwo, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

JN

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).