Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Jakie będą dalsze losy drogi z Filic do Gralewa [FILM]?

13-03-2017
Fot. Droga z Filic do Gralewa przez Niestoję i Turzę Wielką jest w opłakanym stanie i wymaga pilnego remontu (fot. RW)

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo sołtys miejscowości Niestoja pytał o dalsze losy drogi z Filic do Gralewa przez Niestoję i Turzę Wielką.

 

- Jest przygotowana dokumentacja przez Zarząd Powiatowy Dróg, jeśli będą możliwości finansowe i zewnętrzne dofinansowanie przebudowy tych dróg, będziemy starali się je wraz z powiatem realizować. Na dzień dzisiejszy mamy podpisane porozumienie z Powiatem Działdowskim na budowę chodników w miejscowości Turza Wielka – mówi wójt Paweł Cieśliński.

 

Zainteresowanie tym odcinkiem wcale nie dziwi – droga jest w opłakanym stanie. Z odrobiną szczęścia uda się otrzymać zewnętrzne dofinansowanie i doprowadzić ją do lepszego stanu.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).