Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Odpowie za posiadanie marihuany

17-02-2017
Fot. Odpowie za posiadanie marihuany. (Fot. KPP)

Policjanci z Lidzbarka ujawnili przy 23-latku marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Do zatrzymania mieszkańca powiatu brodnickiego doszło wczoraj (13.02.2017) około godz. 20:00. Funkcjonariusze ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Lidzbarku podczas pełnienia służby na terenie miasta ujawnili przy 23-latku 5 woreczków foliowych z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego.

 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Po zbadaniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Dzisiaj (14.02.2017r.) usłyszał zarzut posiadania środka odurzającego.

 

Za posiadanie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

(MP/TM)

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).