Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Kolejna wygrana Dekorglassu Działdowo!

13-02-2017
Fot. Kolejna wygrana Dekorglassu Działdowo! (Fot. MO)

Piątkowe spotkanie LOTTO Superligi w Jarosławiu zakończyło się tak, jak przewidywaliśmy: Dekorglass Działdowo pokonał Kolping 3:1.

 

Do Jarosławia pojechał szósty zawodnik rankingu światowego Wong Chun Ting i to on okazał się najlepszym zawodnikiem tego spotkania.

 

W pierwszej grze ulubieniec wszystkich działdowskich kibiców Jiri Vrablik bez problemu pokonał Dmitrija Prokopcova 0:3. Drugie starcie to pokonanie Jakuba Kosowskiego przez Wong Chun Tinga 1:3. Trzeci pojedynek to niestety nasza przegrana: Gustavo Tsuboi okazał się lepszy od Patryka Chojnowskiego, mimo że przegrywał już 0:2. Ostateczny wynik to 3:2.

 

Jak się okazuje gospodarze wiedzieli, że nie wygrają z Dekorglassem i celowo na trzecim pojedynku wystawili Gustavo Tsuboia by wywalczyć choć jedno „oczko”.

 

Ostatni pojedynek to tylko przypieczętowanie naszego zwycięstwa. Wong Chun Ting pokonał Dmitrija Prokopcova 0:2. Dla czołowego zawodnika na świecie były to odpowiednio piąte i szóste zwycięstwo w LOTTO Superlidze w tym sezonie.

 

MO

 

Wyniki:

 

Kolping Frac Jarosław - Dekorglass Działdowo 1:3

Dmitrij Prokopcov - Jiri Vrablik 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)

Jakub Kosowski - Wong Chun Ting 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 6:11)

Gustavo Tsuboi - Patryk Chojnowski 3:2 (9:11, 5:11, 11:8, 11:4, 11:9)

Dmitrij Prokopcov - Wong Chun Ting 0:2 (8:11, 13:15)

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).