Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

"Rok 2017 będzie bardziej pracowity niż 2016" [FILM]

26-01-2017
Fot. Wójt Gminy Działdowo zapowiada zakończenie rozpoczętych inwestycji i realizację kolejnych (fot. MO).

Rok 2017 będzie jak zapowiada wójt Paweł Cieśliński jeszcze bardziej pracowity dla Gminy Działdowo niż rok 2016.

 

- W związku z tym, że będziemy kończyć rozpoczęte inwestycje. Będziemy też rozpoczynać te, które planujemy na przyszły rok. Będziemy kończyć salę w Ruszkowie, drogę Kisiny – Kurki, kanalizację w Burkacie i Filicach. Będziemy też realizować drobniejsze zadania jak budowy chodników i infrastruktury potrzebnej mieszkańcom – mówi wójt Gminy Działdowo Paweł Cieśliński.

 

Gmina Działdowo jest w dobrej sytuacji finansowej, więc realizacja inwestycji nie jest w żaden sposób zagrożona. Przeciwnie, start z dobrej pozycji to ułatwione pozyskiwanie środków zewnętrznych.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).