Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Zawody strzeleckie rozstrzygnięte

12-05-2016
Fot. Zawody strzeleckie rozstrzygnięte. (Fot. KPP Działdowo)

Lidzbarscy policjanci uczestniczyli w integracyjnych zawodach strzeleckich organizowanych przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie z Lidzbarka, które odbyły się 7 maja br. W zawodach uczestniczyło 13 drużyn. Wszyscy uczestnicy zmagań strzeleckich aktywnie uczestniczyli w zawodach.

 

W zawodach wzięło udział 13 drużyn. Czteroosobowe drużyny strzelały z broni sportowej z pozycji leżącej, z dystansu 50 metrów. Każdy oddał po pięć strzałów w trzech seriach. Oceniane były 2 najlepsze tarcze. Można śmiało powiedzieć, że niewątpliwie wszystkie drużyny wykazały się sporą umiejętnością strzelecką. W trakcie konkursu nie zabrakło radosnej atmosfery, która była dużą zasługą organizatorów.

 

Pierwsze miejsce na podium w wynikach drużynowych trafiło do funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Lidzbarku. Drugie miejsce przypadło dla pracowników firmy Decor Glass z Działdowa, natomiast trzeci miejsce na podium przypadło dla pracowników Spółdzielni Mebli Wolność z Lidzbarka. Organizatorzy dla 3 zwycięskich drużyn oraz 3 najlepszych strzelców przewidzieli puchary. Dla wszystkich strzelców przygotowano poczęstunek.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wygranej w następnych zawodach.

 

Info.: KPP Działdowo

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).