Dziś jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Kaja, Leon, Łukasz, Sotera
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA MUNDUROWYCH

Kozłowo: ukradli rzeczy o wartości prawie 7.500 zł

18-05-2015

Dwóm mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia za kradzież z włamaniem do mieszkania. Policjanci ustalili i zatrzymali ich po tygodniu od momentu popełnienia przestępstwa. Łupem włamywaczy padł m. in. sonar, nawigacja samochodowa, elektronarzędzia, szkatułka z biżuterią. W piątek obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem.

Fot. W piątek 27 i 29 - latek usłyszeli po zarzucie kradzieży z włamaniem. (Fot. KPP Nidzica)

 

Do zdarzenia doszło w nocy z 08 na 09 maja br. w gm. Kozłowo. Kryminalni ustalili, że dwóch mieszkańców gm. Kozłowo włamało się do mieszkania skąd zabrali piłę spalinową, wiertarkę, sonar, nawigację samochodową, szkatułkę z biżuterią, telefon komórkowy i inne przedmioty na kwotę prawie 7.500 zł.

 

Część skradzionych przedmiotów odzyskano i zwrócono właścicielom. W piątek 27 i 29- latek usłyszeli po zarzucie kradzieży z włamaniem za który grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Obaj mężczyźni są znani nidzickim policjantom za wcześniejsze kradzieże, włamania i pobicia.

 

Info.: KPP Nidzica

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).