Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
REKLAMA

Zachęcamy do skorzystania z reklamy w naszym portalu. Oferujemy wiele sposobów na zareklamowanie osoby, firmy, oferty jak również pojedynczych produktów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym pod nr 506 513 170 lub o wysłanie zgłoszenia do działu reklamy portalu Moje Działdowo.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w tym miejscu.


NASZA OFERTA:

Baza firm:
Oferujemy umieszczenie profilu danego podmiotu w naszej Bazie Firm. Dzięki temu potencjalny klient dowie się jaka jest nazwa danej firmy, jej adres, telefon, NIP, REGON, godziny otwarcia, adres www, e-mail a nasz Portal pokaże na mapie, jak do niej dojechać.

Informację o swojej działalności, wraz z krótkim opisem możesz zamieścić w naszej bazie już za 13 zł/miesiąc.

Baner:
Polecamy również umieszczenie na naszym Portalu banerów reklamowych w różnych miejscach strony. Oferujemy banery o dwóch wielkościach: 575x70 px oraz 215x70 px (ruchome i nieruchome).

Oprócz zamieszczania banerów reklamowych oferujemy również ich wykonanie. Twój baner reklamowy opublikujemy już 140 zł za miesiąc (bez limitu odsłon).

Pasaż Handlowy:
Doskonałym elementem promocyjnym jest reklama pojedynczego produktu lub usługi w naszym Pasażu Handlowym. Okazją do tego może być przecena, promocja lub obniżka cen, ale nic nie stoi na przeszkodzie by reklamować też produkty bez okazji. Szczególnie dobry efekt przynosi reklama produktu powiązana z firmą figurującą w naszej Bazie Firm.

Informację o Twoim produkcie, czy usłudze opublikujemy za 15 zł/miesiąc, a jeśli zdecydujesz się powiązać ją z pełnym profilem swojej firmy w naszej Bazie Firm, zapłacisz 50 zł (w cenę wliczona jest publikacja pełnego profilu Twojej firmy w Bazie Firm i produktu lub usługi przez cały miesiąc).

Coś Smacznego:
Coś Smacznego to nic innego jak umieszczenie na Portalu podstawowych informacji o lokalu gastronomicznym wraz ze skróconym menu. Spraw, by nie trzeba było szukać Twojej ulotki ani numeru telefonu. Zareklamuj u nas swój lokal a nie zabraknie Ci klientów! Szczegółowe informacje na temat swojej oferty możesz zamieścić w dziale "Coś smacznego" już za 50 zł/miesiąc (rozszerzony profil w bazie firm GRATIS!).

Artykuł sponsorowany:
Napisany na wzór zwykłych wiadomości, posiada jedno zdjęcie oraz tekst. Na życzenie klienta dołączymy galerię zdjęć lub film promujący daną firmę, czy wydarzenie oraz zamieścimy go na naszym Portalu. Minimalna opłata za napisanie i publikację artykułu sponsorowanego wynosi 150 zł.

Przy dłuższych terminach publikacji istnieje możliwość negocjowania cen.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się już teraz z naszym przedstawicielem handlowym, który doradzi, jaki sposób zareklamowania się na naszym Portalu będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.


Formularz zamówienia reklamy i szczegółowy cennik otrzymasz również u naszych partnerów handlowych, którymi są: Dorota Szostak ANDORA, Działdowo, Pl. Mickiewicza 31 oraz Zakład Handlowo-Usługowy "CYFRA", Wojciech Solarz, Działdowo, ul. Wolności 11.

Dział Reklamy:


Robert Woźniak

506 513 170

reklama@moje-dzialdowo.pl

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).