Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
PATRONAT MEDIALNY

Portal www.moje–dzialdowo.pl jest zainteresowany obejmowaniem patronatów medialnych nad wszelkimi koncertami, konkursami, plebiscytami, turniejami, zawodami i innymi tego typu imprezami masowymi.

W przypadku zwrócenia się do nas o objęcie patronatem medialnym jakiejś imprezy możesz mieć pewność, że na naszym portalu pojawi się z niej obszerna relacja, galeria zdjęć oraz materiał filmowy. Szczególnie, jeśli będzie to wyłączny patronat medialny.

Jeżeli więc Ty, jako organizator chciałbyś, aby logo www.moje–dzialdowo.pl oraz obecność naszych dziennikarzy uświetniły Twoją imprezę i podniosły jej prestiż wystarczy, że zwrócisz się do nas z prośbą o objęcie jej naszym bezpłatnym patronatem medialnym. Resztą zajmiemy się my.

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).