Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Aleja lip w Malinowie stwarza zagrożenie

18-03-2015

Droga, prowadząca do ZS w Malinowie pięknieje z roku na rok, ale gałęzie zabytkowych lip zagrażają przechodniom. Czy ten problem uda się rozwiązać?

przeczytaj artykuł z filmem »

Będą dalsze zmiany komunikacyjne w mieście

17-03-2015

W związku z utrudnieniami w ruchu pojazdów kilka tygodni temu ulicę Katarzyny wyłączono ze Strefy Płatnego Parkowania. Będą kolejne zmiany.

przeczytaj artykuł z filmem »

W oświetleniu miejskim panuje bałagan

12-03-2015

Na bałagan w działaniu oświetlenia miejskiego zwróciła uwagę radna Stanisława Żywicka. Jej zdaniem część lamp świeci się zbyt długo, a część w ogóle:

przeczytaj artykuł z filmem »

Mamy takie przejścia, na własne życzenie

05-03-2015

Za obecny opłakany stan przejść podziemnych odpowiadają władze miasta, które negocjowały warunki ich budowy już w 2008 roku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Budka Suflera poderwała publiczność z foteli

29-11-2010

Gwiazda wielkiego formatu po raz kolejny zjawiła się w naszym mieście. Budka Suflera, bo o niej mowa z łatwością poderwała wszystkich widzów z krzeseł. Nie sposób było bawić się przy ich muzyce na siedząco!

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).