Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Gmina Działdowo stworzy klasy sportowe w szkołach

18-06-2015

Chęć uatrakcyjniania zajęć lekcyjnych, ale i próba powstrzymania odpływu uczniów do miasta spowodowała powstawanie nowych klas, na przykład o profilu sportowych. Jedną z nich planuje się otworzyć w szkole w Burkacie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Negatywne zjawiska społeczne pogłębiają się

17-06-2015

Na ostatniej sesji Rady Miasta poruszony został temat ubożenia społeczeństwa i związanych z tym negatywnych zjawisk społecznych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dlaczego Rada Seniorów działa „nie tak”?

16-06-2015

Dlaczego Rada Seniorów działa „nie tak”? Takie pytanie na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo zadał burmistrzowi Radny Marian Odachowski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Będziemy musieli zwrócić MILION złotych dotacji?

15-06-2015

Stworzone na Żwirki i Wigury tereny pod inwestycje to trup, którego znalazłem w szafie po objęciu stanowiska burmistrza – stwierdza burmistrz Grzegorz Mrowiński.

przeczytaj artykuł z filmem »

Schronisko "Podaj łapę" już funkcjonuje

13-06-2015

Schronisko dla psów w Tatarach zostało otwarte. Zapewnia ono opiekę 250 czworonogom, co całkowicie zaspokaja potrzeby gmin członkowskich EZG.

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowo z siecią szerokopasmowego internetu

11-06-2015

Orange Polska do końca czerwca zakończy budowę sieci szerokopasmowego internetu w Działdowie. Dzięki tej inwestycji ponad 1371 gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie miasta znajdzie się w zasięgu szybkiego internetu. Tego wszystkiego dowiedzieliśmy się z konferencji zorganizowanej w ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Kanalizacja w Burkacie i Filicach już niebawem

09-06-2015

Budowa kanalizacji w kolejnych miejscowościach w Gminie Działdowo ma szansę zostać rozpoczęta już w przyszłym roku. Tym razem kolej na Burkat i Filice.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nowy Skatepark jeszcze w tym roku?

07-06-2015

Po interwencji Portalu Moje Działdowo władze miasta zainteresowały się będącym w opłakanym stanie skateparkiem. Efekt: będzie nowy!

przeczytaj artykuł z filmem »

Równiarka wyrówna drogi i… odbierze pole

05-06-2015

Równiarka zakończyła już prace na terenie Gminy Działdowo, wciąż jeszcze zgłaszane są jednak kolejne gruntowe drogi do wyrównania.

przeczytaj artykuł z filmem »

Powstanie obwodnica ze ścieżką rowerową

05-06-2015

W Działdowie powstanie mała obwodnica ze ścieżką rowerową, która połączy drogę wojewódzką z drogą powiatową z Działdowa do Księżego Dworu.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).