Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

W Wysokiej pojawi się stały fotoradar?

21-07-2015

Po raz kolejny pojawiła się propozycja postawienia stałego fotoradaru w kilku miejscowościach Gminy Działdowo. Co na to władze?

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy można ubezpieczyć place zabaw?

21-07-2015

Sołtysi w Gminie Działdowo nie tylko walczą o to, by ich miejscowości piękniały i stawały się nowoczesne. Starają się również, aby miejsca użyteczności nie niszczały, stąd pytanie jednego z nich.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sporu o podświetlanie kościoła ciąg dalszy

20-07-2015

Radna Konarzewska na jednej z sesji zaproponowała iluminację wieży kościoła Św. Wojciecha w Działdowie. Pomysłowi sprzeciwił się radny Kociela.

przeczytaj artykuł z filmem »

Burmistrz złoży sprawozdanie po wakacjach

19-07-2015

Słaby kontakt z mieszkańcami to częsty grzech lokalnych władz. Obecny burmistrz chce to zmienić, szczególnie, że został o to poproszony.

przeczytaj artykuł z filmem »

Uczestnicy Turnieju Wsi skłóceni. Dlaczego?

18-07-2015

Miała być wspólna zabawa i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu, a wynikła kłótnia. I to nie jedna. Dlaczego uczestnicy turnieju pokłócili się?

przeczytaj artykuł z filmem »

Będziemy płacić za ogłoszenia na słupach

16-07-2015

Wkrótce będziemy płacić za umieszczanie na miejskich słupach ogłoszeniowych plakatów, mimo że administrator nie będzie odpowiedzialny za ich stan.

przeczytaj artykuł z filmem »

850 złotych miesięcznie za opróżnianie koszy na śmieci

15-07-2015

Wprowadzenie na przystankach autobusowych w Gminie Działdowo koszy na śmieci oczywiście przyczyni się do poprawy wizerunku gminnych miejscowości. Niestety będą też generowały stałe koszty utrzymania.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmowa z Elżbietą Zakrzewską

14-07-2015

Elżbieta Zakrzewska jest działdowianką i nie wyobraża sobie życia w innym mieście, chociaż fascynuje ją wiele miejsc w Polsce i nie tylko.

przeczytaj artykuł z filmem »

Reklamy z zamku mają szansę zniknąć

13-07-2015

Reklamy zasłaniające ruinę zamkowej baszty mogą wkrótce zniknąć. Stelaż pozostanie, ale pojawią się na nim bardziej odpowiednie informacje.

przeczytaj artykuł z filmem »

Barszcz Sosnowskiego atakuje Gminę Działdowo

09-07-2015

Przywieziony od ‘przyjaciół’ zza wschodniej granicy Barszcz Sosnowskiego co roku zbiera żniwa. Jest sporym problemem również w Gm. Działdowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).