Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Jest szansa na kolejne inwestycje drogowe!

20-10-2015

Jeszcze nie opadł kurz po oddaniu pierwszych odcinków remontowanej drogi 544, a już słychać o planach modernizacji kolejnych dróg.

przeczytaj artykuł z filmem »

Punkt krwiodawstwa nie będzie zamknięty

19-10-2015

Kilka tygodni temu prasę obiegła informacja o planowanym zamknięciu punktu krwiodawstwa. Tak się na szczęście nie stanie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kiedy ubikacje z prawdziwego zdarzenia?

16-10-2015

Na ostatniej sesji radni dyskutowali na temat z pozoru błahy, jednak dla wielu mieszkańców niezwykle ważny: ubikacje miejskie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wołgami z lat 60. w rajdzie z Rosji do Polski

14-10-2015

Czworo przyjaciół wpadło na pomysł odbycia rajdu z krańców Rosji do Polski. Kupili wołgi z lat 50. i 60. i przejechali nimi 3.500 kilometrów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass połknął Morliny. Mamy 3 punkty.

10-10-2015

Wynikiem 3:1 zakończył się czwartkowy mecz Dekorglass Działdowo vs. Morliny Ostróda. 2 punkty dla gospodarzy zdobył Patryk Chojnowski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gdzie obiecany zakład i miejsca pracy?

06-10-2015

Coraz więcej osób zarzuca nowemu burmistrzowi, że nie stara się stworzyć obiecywanego w kampanii wyborczej zakładu pracy. Co na to burmistrz?

przeczytaj artykuł z filmem »

Składowisko w Zakrzewie ulega rozbudowie

06-10-2015

EZG „Działdowszczyzna” przystąpił do budowy trzeciej kwatery składowiska odpadów komunalnych. Będzie ona użytkowana przez przynajmniej 30 lat.

przeczytaj artykuł z filmem »

Świetlica w Sękowie potrzebuje nowego dachu

02-10-2015

Sołtys miejscowości Sękowo w Gminie Działdowo zgłosił potrzebę naprawy lub wymiany dachu na świetlicy wiejskiej. Wójt temat zna i remont zaplanował na przyszły rok.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zrobiliście nam pętlę to wyłóżcie ją kostką

01-10-2015

W miejscowości Sławkowo została wykonana pętla autobusowa zwiększająca bezpieczeństwo dzieci i ułatwiająca poruszanie się autobusów. Apetyt mieszkańców jest jednak większy: padły już pytania o wyłożenie jej kostką brukową.

przeczytaj artykuł z filmem »

W końcu rozbiorą budynek po kotłowni w Sławkowie

30-09-2015

Kolejnym tematem rokrocznie wracającym na sesje Rady Gminy Działdowo jest rozbiórka budynku po byłej kotłowni w miejscowości Sławkowo. Wszystko, choć powoli zmierza w dobrym kierunku.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).