Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Mieszkańcy potrzebują bezpłatnych porad prawnych

27-02-2016

Od początku roku przy ulicy Dworcowej 2 w Lidzbarku jako jeden z trzech w powiecie działdowskim działa Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej. Jego utworzenie to strzał w dziesiątkę, bo zainteresowanie bezpłatną pomocą prawną jest ogromne.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lidzbark na targach turystycznych w Poznaniu

25-02-2016

Lidzbark Welski uczestniczył w Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu, gdzie w jednym miejscu spotykają się i prezentują swoje oferty wystawcy z branży turystycznej z polski i zagranicy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czemu budynek po bibliotece dalej świeci pustkami?

25-02-2016

Co dalej z pomieszczeniami w budynku po byłej Bibliotece Miejskiej? Z takim pytaniem zwrócił się do burmistrza radny Marek Dwórznik.

przeczytaj artykuł z filmem »

"Ludzie klną przy tych wiatach przystankowych"

24-02-2016

Na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo powrócił problem nowych wiat przy przystankach autobusowych, które nie chronią ani przed deszczem, ani wiatrem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nowe rondo w Lidzbarku jeszcze w tym roku

23-02-2016

W styczniu lidzbarscy radni podjęli uchwałę zezwalającą na podpisanie porozumienia z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Olsztynie, na mocy którego w Lidzbarku powstanie długo oczekiwana inwestycja drogowa.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mija rok, a Kościół nadal nie jest podświetlony

22-02-2016

Radna Elżbieta Konarzewska powróciła do tematu podświetlenia Kościoła św. Wojciecha. Zaznaczyła, że minął rok, a sprawa nie została rozwiązana.

przeczytaj artykuł z filmem »

Płośnica opracowuje Strategię Rozwoju

19-02-2016

Gmina Płośnica opracowuje Strategię Rozwoju Społeczno Gospodarczego. Do tworzenia dokumentu zostali zaproszeni mieszkańcy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lidzbarskie walentynki w rytmie jazzu…

18-02-2016

Walentynkowy wieczór uświetnił w Lidzbarku koncert dwojga artystów jazzowych ze Śląska. Wypełniony nastrojowością godzinny występ odbył się w sali widowiskowej lidzbarskiego ośrodka kultury.

przeczytaj artykuł z filmem »

Razem z powiatem wykonają chodniki

14-02-2016

Podczas ostatniej sesji lidzbarskiej Rady Miasta podjęto uchwałę zezwalającą na podpisanie porozumienia z Powiatem Działdowskim na mocy którego zostaną wykonane wspólne inwestycje.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass odegrał się za porażkę w Bytomiu

18-02-2016

Tenisiści Dekorglassu zwyciężyli po wyrównanym pojedynku z Polonią Bytom 3:2. Bohaterem spotkania był Peng Tang, który wygrał oba swoje pojedynki.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).