Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Zmodernizują hydrofornię w Gnojnie

15-05-2016

Gmina Działdowo ogłosiła przetarg na modernizację hydroforni w Gnojnie. Koszt tej inwestycji to ponad 200 tysięcy złotych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Za nami pierwsza 'Lidzbarska Dycha'!

14-05-2016

Lidzbarska 10-tka zadebiutowała z wielkim sukcesem. W biegu na 10 km wystartowało ponad 100 biegaczy. Zawody symbolicznym strzałem z pistoletu startowego otworzył Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tak bawiliśmy się na 5. edycji Show the Flow

12-05-2016

Ponad 400 osób tańczących w niemal każdym tanecznym stylu, wypełnione po brzegi trybuny, masa nagród i wspaniałej zabawy – czyli Show the Flow.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wkrótce druga edycja KrólKonu w Działdowie!

11-05-2016

Po raz kolejny w Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie odbędzie się Jagiełłowy Festiwal Fantastyki KrólKon.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zapraszamy na majową wystawę w bibliotece

09-05-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza do obejrzenia wystawy akwareli Barbary Kobusińskiej-Behal. Ekspozycja będzie dostępna w Mediatece przez cały maj.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gminne Obchody Dnia Strażaka w Lidzbarku

09-05-2016

Weekend mieszkańcy miasta i gminy Lidzbark spędzili ze strażakami. Najwięcej atrakcji strażacy ochotnicy przygotowali na niedzielne popołudnie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zapłacimy więcej za wodę i ścieki

06-05-2016

Radni Miejscy zaakceptowali podwyżkę cen za wodę i odprowadzanie ścieków. Nie jest to jednak podwyżka znacząca, bo wyniesie maksymalnie 4 gr za metr sześcienny.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Płośnica w Programie Odnowy Wsi

05-05-2016

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przeznaczył w tym roku ponad 290 tysięcy złotych dla gmin aktywnych w Programie Odnowy Wsi. Gmina Płośnica również postara się pozyskać dofinansowanie kilku inwestycji. Istnieje szansa zdobycia nawet 15 tysięcy złotych na sołectwo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Konkurs Piosenki „GWIAZDY TO MY”

03-05-2016

W CKU w Działdowie odbył się III Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „GWIAZDY TO MY”. Wystąpiły 5-latki z siedmiu miejscowości.

przeczytaj artykuł z filmem »

Bez wysiłku zdobyliśmy trzy punkty z Miękinią

03-05-2016

Spotkanie 21. kolejki Wschodzący Białystok Superligi w Działdowie nie przyniosło niespodzianek: Dekorglass pokonał Odrę Metraco SA Miękinia 3:0.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).