Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Egon, Idzi, Jerzy, Wojciech
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Welex wyjechał na lidzbarskie drogi

27-07-2016

W trasę po lidzbarskich drogach ruszył Welex, wolnobieżny elektryczny pojazd dostępny dla wszystkich mieszkańców i turystów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Płośnica ma nagłośnienie z prawdziwego zdarzenia

27-07-2016

Do tej pory sesje Rady Gminy i posiedzenia komisji stałych w Gminie Płośnica były rejestrowane za pomocą dyktafonu. Jakość nagrań pozostawiała jednak wiele do życzenia.

przeczytaj artykuł z filmem »

Będą bezpłatne busy i "Karta działdowianina"

25-07-2016

Mieszkańcy Działdowa dopominają się o komunikację miejską. Burmistrz obiecuje, że komunikacja publiczna wkrótce powstanie i że będzie darmowa dla działdowian.

przeczytaj artykuł z filmem »

Parkowanie w soboty w Lidzbarku jest darmowe

24-07-2016

Dobre wiadomości dla kierowców chcących w weekendy zaparkować w obrębie strefy płatnego parkowania w Lidzbarku: od dziś nie trzeba się martwić o bilecik.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zobacz kto wygrał w konkursie Bricomarche

24-07-2016

Zwycięzcy konkursu zorganizowanego z okazji 16. urodzin Bricomarche odjechali skuterem. Zobacz kto jeszcze wygrał i jakie nagrody odebrał.

przeczytaj artykuł z filmem »

Pumptrack został oficjalnie oddany do użytku

21-07-2016

Nowo oddany do użytku pumptrack, doczekał się imprezy inauguracyjnej. Były nią warsztaty, poświęcone bezpieczeństwu i technikom jazdy.

przeczytaj artykuł z filmem »

VI Festyn Rodzinny w Jamielniku gm. Lidzbark

20-07-2016

W miejscowości Jamielnik w gminie Lidzbark już po raz szósty odbył się Piknik Rodzinny. Po raz szósty też zorganizowany został z inicjatywy radnego Zbigniewa Gutowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ryby w Wąpiersku mają swoje własne święto

20-07-2016

W miejscowości Wąpiersk w Gminie Lidzbark odbyło się nietypowe i pierwsze jak do tej pory Święto Ryby. Na pomysł jego zorganizowania wpadła sołtys Hanna Krezymon, a środki udało się pozyskać z programu wspierania organizacji pozarządowych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gm. Działdowo wyremontuje zabytkowy dworek

19-07-2016

Zabytkowy dworek w miejscowości Turza Wielka jest piękny, choć bardzo zniszczony. Wójt Paweł Cieśliński poinformował na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo, że udało się pozyskać pieniądze na jego remont i wkrótce budynek ma szansę zyskać nowe oblicze.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Apokalipsa 2.0 +” w MGOK w Lidzbarku

17-07-2016

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku gościł niezwykłe wydarzenie artystyczne – trwającą tylko dwadzieścia cztery godziny wystawę multimedialną „Apokalipsa 2.0 +”.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).