Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Tu dowiesz się, gdzie jest niebezpiecznie!

11-10-2016

Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa!

przeczytaj artykuł z filmem »

"Przemocy w sztuce mówimy NIE" [film]

10-10-2016

Dzień bez przemocy nie przeszedł bez echa w Działdowie. Stowarzyszenie "Wolność od strachu" przeprowadziło kolejną kampanię społeczną.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass wreszcie z kompletem punktów

07-10-2016

Drużyna Piotra Kołacińskiego triumfowała przed własną publicznością. Autorem wygranej z zespołem z Bydgoszczy był nowy zawodnik Kenji Matsudaira.

przeczytaj artykuł z filmem »

17 par z Lidzbarka obchodziło 50-lecie pożycia [film]

07-10-2016

Po raz kolejny, 17 par małżeńskich, które obchodziły w tym roku wyjątkowy jubileusz 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, odznaczonych zostało specjalnym medalem przyznawanym z tej okazji przez Prezydenta Polski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kino cyfrowe już w przyszłym roku [film]

05-10-2016

Siedziba MDK w Działdowie już wkrótce doczeka się gruntownego remontu, w ramach którego powstanie nowoczesne, cyfrowe kino dla prawie 270 osób.

przeczytaj artykuł z filmem »

Powstaną ciągi piesze do ulicy Norwida [film]

03-10-2016

Schody przy przebudowanej ulicy Olsztyńskiej nie będą się już kończyć w polu. Władze Działdowa podjęły starania w celu rozwiązanie tego problemu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Przedszkolaki w Dłutowie już w nowym budynku [film]

03-10-2016

Już od miesiąca przedszkolaki w Dłutowie mogą cieszyć się odnowionym przedszkolem. Budynek przeszedł kompletną termomodernizację. Dziś wygląda jak nowy, choć ma już swoje lata…

przeczytaj artykuł z filmem »

Przed Ratuszem wyrósł obóz rycerski [film]

03-10-2016

Nasze miasto wielokrotnie gościło rycerzy z różnych zakątków Polski, zmagających się w bojach o miecz św. Katarzyny. Na działdowskim rynku znów mogliśmy usłyszeć szczęk oręża.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mecz Polska - Słowenia w Działdowie [film]

30-09-2016

Nasze miasto było gospodarzem pierwszego meczu, w ramach eliminacji do Drużynowych Mistrzostw Europy. Przeciwnikiem biało-czerwonych była drużyna ze Słowenii.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wkrótce zakończenie budowy ronda w Lidzbarku [film]

28-09-2016

Od kilku miesięcy trwa długo wyczekiwana przez mieszkańców Lidzbarka i nie tylko inwestycja: budowa ronda przy zbiegu ulic Zieluńskiej, 3 Maja i Słonecznej. Większość prac została już wykonana.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).