Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Płośnica remontuje kolejne ciągi piesze [film]

21-11-2016

Gmina Płośnica kontynuuje remonty dróg pozyskanych w 2005 roku od ANR. Wójt podkreśla, że gmina modernizuje nie tylko same drogi.

przeczytaj artykuł z filmem »

Piknik naukowy z wykładowcami z WAT

18-11-2016

Gimnazjaliści z całego powiatu działdowskiego mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych zajęciach poprowadzonych przez wykładowców WAT.

przeczytaj artykuł z filmem »

Święto Niepodległości w MGOK Lidzbark [film]

17-11-2016

Już tradycyjnie, zamiast nudnego apelu, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku fetowali Święto Niepodległości, oglądając w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury spektakl pt. Znicz pamięci.

przeczytaj artykuł z filmem »

II Bieg Niepodległości ulicami Działdowa [film]

16-11-2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Gimnazjum nr 1 i Urzędem Miasta, zorganizował w sobotę 12 listopada II Działdowski Bieg Niepodległości ulicami Działdowa. Start i meta wyścigu znajdowały się przy Gimnazjum nr 1.

przeczytaj artykuł z filmem »

Patrioci z Iłowa uczcili Święto Niepodległości [film]

15-11-2016

Z inicjatywy radnego Romana Gąsiorowskiego odbyło się w Iłowie - Osadzie spotkanie patriotyczne z okazji Święta Niepodległości. Wnętrze wieży ciśnień wypełniło się po brzegi patriotami, którzy w godny sposób chcieli uczcić pamięć poległych w walce o odzyskanie przez Polskę niepodległości. ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Jazzowe zaduszki w MGOK w Lidzbarku [film]

14-11-2016

Tegoroczne zaduszki w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku spędziliśmy w jazzowym klimacie, który zapewnił nam zespół Happy Play Dixieland Band.

przeczytaj artykuł z filmem »

Święto Niepodległości w Przedszkolu nr 5 [film]

13-11-2016

Dnia 10 listopada w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Działdowie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, dzieci z grupy V pod kierunkiem swoich pań Bożeny Waśk i Doroty Stokłos przygotowały i przedstawiły montaż słowno – muzyczny pt. „Podróż po Polsce”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zakończono przebudowę drogi Skurpie–Płośnica [film]

12-11-2016

Zakończono przebudowę drogi powiatowej Skurpie – Płośnica - wspólną inwestycję Powiatu Działdowskiego i Gminy Płośnica.

przeczytaj artykuł z filmem »

Długo oczekiwany chodnik oddany do użytku [film]

08-11-2016

Już w poprzednich kadencjach radni Gminy Lidzbark wnioskowali o utworzenie ciągu pieszo rowerowego z Jelenia do Wąpierska. Głównym argumentem padającym podczas sesyjnych obrad była dbałość o bezpieczeństwo pieszych na bardzo niebezpiecznym odcinku drogi.

przeczytaj artykuł z filmem »

Droga Wąpiersk – Kiełpiny uroczyście otwarta [film]

08-11-2016

W piątek 4 listopada uroczyście otwarta została długo oczekiwana przez mieszkańców gminy Lidzbark i nie tylko droga Wąpiersk – Kiełpiny. Przebudowę firma Skanska rozpoczęła w wakacje a na jej wykonanie „zrzuciły się” samorządy: gminny, powiatowy i wojewódzki.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).