Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Relacja z Zumba Maratonu dla Nadii [FILM]

21-10-2017

Pomagają tańcząc i tańczą pomagając – tak w skrócie można określić charytatywny maraton Zumby, jaki odbył się w sobotę w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zobacz jak działa Akademia Bystrzaków [FILM]

20-10-2017

W szkołach na terenie Gminy Działdowo trwa program Akademia Bystrzaków realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

przeczytaj artykuł z filmem »

Będą 3 nowe drogi w Gminie Działdowo [FILM]

18-10-2017

Gmina Działdowo podpisała z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (dawną Agencją Nieruchomości Rolnej) umowy na budowę trzech dróg na osiedlach popegeerowskich: Rudolfowie, Turzy Wielkiej i Grzybinach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass przegrał z Kolpingiem Frac [FILM]

18-10-2017

Bardzo ciężki mecz zakończony porażką Dekorglassu mieliśmy okazję oglądać we wtorkowe popołudnie. Nasi zmierzyli się z Kolpingiem Frac Jarosław.

przeczytaj artykuł z filmem »

Studenci UTW w Lidzbarku zainaugurowali rok [FILM]

18-10-2017

Lidzbarscy seniorzy zainaugurowali pierwszy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uroczystość została połączona z koncertem dla słuchaczy, wręczeniem indeksów oraz z debiutem Ogólnopolskiej Karty Seniora.

przeczytaj artykuł z filmem »

Namawiali do zerwania łańcuchów [FILM]

17-10-2017

Lidzbark po raz trzeci wziął udział w ogólnopolskim wydarzeniu „Zerwijmy łańcuchy”, czyli proteście przeciwko stałemu trzymaniu psów na uwięzi.

przeczytaj artykuł z filmem »

UTW zainaugurował nowy rok akademicki [FILM]

16-10-2017

Uroczystością w CKU zainaugurowano trzynasty rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie. Padło wiele ciepłych słów gości pod adresem władz i słuchaczy uczelni.

przeczytaj artykuł z filmem »

Otrzymali nagrody za osiągnięcia w nauce [FILM]

10-10-2017

Na ostatniej - uroczystej Sesji Rady Gminy Płośnica wójt Krzysztof Groblewski wraz z Przewodniczącym Rady Janem Makowskim wręczyli wybitnie uzdolnionym uczniom nagrody i gratulacje za osiągane wyniki w nauce i sporcie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Na sesji o sieci szpitali i karetce w Rybnie [FILM]

10-10-2017

Dyrektor szpitala Elżbieta Leżuchowska tłumaczy, jak zmieni się sytuacja działdowskiej służby zdrowia po wprowadzeniu nowej reformy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Emilia Sukertowa w grze miejskiej [FILM]

08-10-2017

Uczniowie ZS w Malinowie wzięli udział w grze, poświęconej ich patronce. To część projektu pt. „Emilia Sukertowa-Biedrawina znana i nieznana”.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).