Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Egon, Idzi, Jerzy, Wojciech
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Pokonaliśmy ZOOLeszcz Gwiazdę 3:0 [FILM]

13-04-2018

Półtorej godziny wystarczyło tenisistom Dekorglassu by przed własną publicznością rozprawić się z zespołem ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ile okręgów wyborczych w Gm. Działdowo? [FILM]

11-04-2018

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni podjęli uchwałę dotyczącą ustalenia podziału Gminy na okręgi wyborcze. Wszystko zostaje po staremu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Piotr Cieśliński otworzył biuro poselskie [FILM]

11-04-2018

We wtorek 10 kwietnia w Działdowie odbyło się otwarcie biura poselskiego posła Platformy Obywatelskiej Piotra Cieślińskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Trwa remont targowiska w Lidzbarku [FILM]

10-04-2018

Ponad 1 hektar powierzchni handlowej targowiska miejskiego w Lidzbarku zostanie jeszcze w tym roku wyremontowany. Prace już trwają.

przeczytaj artykuł z filmem »

W Płośnicy Młodzież Zapobiega Pożarom [FILM]

10-04-2018

W Urzędzie Gminy w Płośnicy odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Ma on na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nowy most w Lidzbarku do końca maja [FILM]

07-04-2018

Zaglądamy na plac budowy jednej z największych inwestycji ostatnich lat w Lidzbarku – budowę mostu nad rzeką Wel wzdłuż ulicy Działdowskiej. Inwestycji przygląda się wiele osób a kibicują szczególnie kierowcy. Uspokajamy – utrudnienia w ruchu potrwają już tylko 2 miesiące.

przeczytaj artykuł z filmem »

Jan Regulski wyróżniony przez powiat [FILM]

07-04-2018

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego radni podjęli uchwałę o nadaniu kolejnej osobie tytułu Osobowość Powiatu Działdowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Są pieniądze, nie ma wykonawców [FILM]

06-04-2018

Gmina Działdowo zaplanowała w tym roku kilka sztandarowych inwestycji, wśród których znalazło się między innymi wykonanie kanalizacji w miejscowości Burkat. Problem w tym, że nie ma ich komu wykonać…

przeczytaj artykuł z filmem »

Brak barierek przyczyną tragedii? [FILM]

05-04-2018

Brak wyobraźni, czy złe zabezpieczenia? Zdaniem radnego Gąsiorowskiego to brak barierek jest przyczyną ostatniej tragedii w Iłowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Droga w Małym Łęcku do remontu [FILM]

04-04-2018

Zaczyna się okres intensywnych prac drogowych w Gminie Płośnica. Rozstrzygnięto już m. in. przetarg na modernizację drogi w Małym Łęcku.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).