Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Będą rejestrować dawców szpiku kostnego [FILM]

18-05-2018

Podczas Festynu Wstąp Po Zdrowie, odbędzie się rejestracja dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych. Dlaczego warto zostać dawcą?

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy Lidzbark wspiera przedsiębiorców? [FILM]

16-05-2018

Burmistrz Lidzbarka zorganizował spotkanie dla rodzimych przedsiębiorców, na którym zaproszeni goście, między innymi przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego i Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej tłumaczyli, w jaki sposób mogą wspomóc lokalny biznes.

przeczytaj artykuł z filmem »

Legenda o Smoku Wawelskim [FILM]

17-05-2018

Dzieci z grupy IV „Jeżyki” Przedszkola nr 4 w Działdowie, w ramach Dni Rodziny, wystawiły Legendę o Smoku Wawelskim i szewczyku Skubie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass pokonał mistrza Polski 3:1! [FILM]

16-05-2018

W hitowym meczu 21. kolejki LOTTO Superligi tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo pokonał Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:1.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ulica Biedrawiny poczeka na remont? [FILM]

15-05-2018

Podczas sesji Rady Miasta dowiedzieliśmy się, że budowa ulicy Biedrawiny może nie dojść do skutku. Temat poruszył radny Gołębiewski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sesje gminne będą transmitowane [FILM]

15-05-2018

Wkrótce wszystkie sesje i posiedzenia komisji stałych będą nagrywane i transmitowane na żywo. Niezbędna do tego infrastruktura musi powstać do końca roku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Konferencja w sprawie dodatkowej karetki [FILM]

14-05-2018

W poniedziałek 14 maja o godzinie 12:15 w biurze poselsko-senatorskim w Działdowie odbyła się konferencja prasowa, której tematem było uruchomienie dodatkowej karetki pogotowia ratunkowego w systemie ratownictwa medycznego na terenie powiatu działdowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowska Noc Kulturalna

14-05-2018

11 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego odbyła się Działdowska Noc Kulturalna. Było to pierwsze wydarzenie zorganizowane przez radnych drugiej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta, a także pierwsze działanie podjęte we współpracy z "Trójką". Impreza była skierowana ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Umowa na nowe plaże podpisana [FILM]

13-05-2018

Gmina Rybno posiada najwięcej jezior spośród wszystkich w powiecie działdowskim. Wkrótce powstaną nowe plaże, których wciąż brakuje.

przeczytaj artykuł z filmem »

W Lidzbarku "Śpiewać każdy może" [FILM]

11-05-2018

Już po raz jedenasty w Lidzbarku odbył się konkurs Teka Dorosłego Człowieka bardziej znany jako „Śpiewać każdy może”. Biorą w nim udział osoby dorosłe, których pasją jest śpiew.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).