Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Egon, Idzi, Jerzy, Wojciech
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Jak może wyglądać kształcenie zawodowe? [FILM]

21-04-2018

W Działdowie odbyła się konferencja dotycząca kierunków nowoczesnego kształcenia, w szczególności zaś kształcenia zawodowego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lidzbarskie Spotkania z Poezją po raz trzeci [FILM]

20-04-2018

Po raz trzeci już w Lidzbarku odbył się organizowany przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Konkurs Recytatorski zatytułowany Lidzbarskie Spotkania z Poezją. Od lat przyciąga on dzieci i młodzież w różnym wieku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zobacz, kiedy stadion będzie gotowy [FILM]

20-04-2018

Dobiegają końca prace związane z modernizacją części lekkoatletycznej działdowskiego stadionu. Kolor ma być niespodzianką.

przeczytaj artykuł z filmem »

Oto efekt współpracy wielu samorządów [FILM]

19-04-2018

Zarząd Województwa, Powiat Działdowski oraz Gmina Rybno podpisały umowę o współfinansowaniu inwestycji na budowę ronda w Tuczkach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wkrótce książka o kulinariach regionu [FILM]

13-04-2018

Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie chce wydać książkę z regionalnymi przepisami kulinarnymi. Na ten cel współpracując ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy z Nidzicy pozyskało grant w wysokości 10 tysięcy złotych. ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Wydział Gospodarki Nieruchomościami [FILM]

12-04-2018

Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Działdowie realizuje zadania w ramach postępowań cywilno-prawnych i administracyjnych dotyczących gospodarki nieruchomościami.

przeczytaj artykuł z filmem »

Powstanie kino za 7 mln złotych! [FILM]

16-04-2018

Wkrótce budynek MDK przy ul. Jagiełły w Działdowie zostanie generalnie wyremontowany. Powstanie tam wreszcie kino z prawdziwego zdarzenia.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rodzinny Rajd Rowerowy tym razem 3 maja! [FILM]

16-04-2018

W związku z remontem stadionu nie odbędzie się w tym roku majowy mityng lekkoatletyczny, a Rajd Rowerowy odbędzie się 3 maja.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass pewnie odegrał się Spójni (3:0) [FILM]

15-04-2018

Spójnia Warszawa doznała dotkliwej porażki w rewanżowym pojedynku z Dekorglassem. Była to już czwarta pod rząd wygrana naszych tenisistów.

przeczytaj artykuł z filmem »

DELFIN Rybno zaprasza piłkarzy i zapaśników [FILM]

13-04-2018

Gminny Szkolny Związek Sportowy DELFIN Rybno działający już od 17 lat z roku na rok staje się coraz większy. W chwili obecnej siedmiu trenerów trenuje sześć grup przyszłych wielkich piłkarzy i jedną sekcję znakomitych zapaśników i zapaśniczek.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).