Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Warsztaty recytatorskie w działdowskim MDK

16-03-2016

W piątek 11 marca w MDK odbyły się warsztaty recytatorskie dla wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim dla nauczycieli i uczniów, którzy będą brali udział w zbliżającym się Konkursie Recytatorskim "Spotkania z Poezją".

czytaj artykuł »

Dzień Kobiet w działdowskim MDK

14-03-2016

Działdowska Kuźnia Słowa i Miejski Dom Kultury w Działdowie z okazji Dnia Kobiet zaproponował widzom spektakl poetycko-muzyczny pod tytułem „Goździk i Rajstopy czyli wierszem i piosenką o Kobietach”.

czytaj artykuł »

Wystawa prac Moniki Kłobuckiej

07-03-2016

Wystawa prac Moniki Kłobuckiej w Galerii "Nowa Przestrzeń" przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży. Może dlatego, że artystka jest w zbliżonym wieku.

czytaj artykuł »

Pierwsza młodość w działdowskiej Bibliotece

02-03-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zorganizowała spotkanie z cyklu „Teatr przy stoliku”. Sztukę pt. „Pierwsza młodość” przeczytały aktorki Teatru Jaracza w Olsztynie Panie Irena Telesz-Burczyk i Joanna Fertacz. Licznie zgromadzoną publiczność w klimat spotkania wprowadziła Pani ...

czytaj artykuł »

Spotkanie autorskie z Elżbietą Zakrzewską

26-02-2016

We wtorek 23 lutego w bibliotece Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły oraz członków Dyskusyjnego Klubu Książki z panią Elżbietą Zakrzewską, autorką książki "Moja Młyńska".

czytaj artykuł »

Marek Piekarczyk gwiazdą Rock Wiosny

25-02-2016

Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert legendy polskiej muzyki rockowej Marka Piekarczyka. Lider grupy TSA zaśpiewa w ramach koncertu ROCK WIOSNA.

czytaj artykuł »

Brakuje ci kina? Przyjdź do biblioteki!

22-02-2016

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników kina na projekcję filmu w reżyserii Akivy Goldsmana. Spotkanie DKF odbędzie się 26 lutego o godz. 16.30 w Mediatece.

czytaj artykuł »

W Teatrze przy stoliku 'Pierwsza młodość'

22-02-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na Teatr przy stoliku pt. "Pierwsza młodość".

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).