Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Nowe opowiadania Krystyny Sztramskiej - refleksje

19-02-2018

Książka pod tytułem „Zawsze jest jakieś dobre jutro” to już trzeci zbiór opowiadań Krystyny Sztramskiej. W 2014 roku ukazał się zbiorek pod tytułem „Takie zwykłe szczęście”, rok później, w 2015 roku opowiadania „Najpiękniejsze życzenie”, a teraz, w 2018 roku mamy kolejną ...

czytaj artykuł »

Srebro dla chóru Concentus

03-11-2017

21 października chór Concentus wziął udział w XXIX Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej w Rumi. Festiwal odbywa się corocznie w październiku w Rumi w Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych salezjanów św. Jana Bosko. Inspiracją do zorganizowania Festiwalu była postać, pracującego przez ...

czytaj artykuł »

Piotr Cyrwus gościł na Wieczorze z Poezją

08-07-2017

Powiatowy Wieczór z Poezją 2 lipca przyciągnął do Lidzbarka wiele zainteresowanych, gdzie gościł aktor teatralny i filmowy Piotr Cyrwus.

czytaj artykuł »

Radość nastała w lidzbarskim domu kultury

09-01-2017

"Radość Dziś Nastała" to tytuł noworocznego koncertu, który odbył się w minioną sobotę w Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Wydarzenie uświetnili swoimi występami – młodzieżowy chór Our Voice z Działdowa oraz zespół muzyczny Multicolor.

czytaj artykuł »

W działdowskiej trójce "Jeden zero dla nieba"

29-12-2016

W czwartek 22 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe dla klas IV – VI.

czytaj artykuł »

Działdowski Koncert Kolęd i Pastorałek w MDK [film]

21-12-2016

Najpiękniejsze utwory o tematyce bożonarodzeniowej, w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Arno Kanta w Działdowie, można było usłyszeć podczas Działdowskiego Koncertu Kolęd i Pastorałek.

czytaj artykuł »

Niezwykłe, świąteczne widowisko w MDK [film]

20-12-2016

Jak co roku, w grudniu, MDK zaprezentował widowisko, w wykonaniu młodzieży z sekcji artystycznych. Tym razem była to sztuka pt. "Słowik".

czytaj artykuł »

„Tajemnica” - nowy tomik wierszy Krzysztofa Tabaczki

02-12-2016

Pod koniec listopada br. ukazał się nowy, siedemnasty już tomik działdowskiego poety Krzysztofa Tabaczki „Tajemnica”.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).