Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Zakończenie zajęć Klubu Malucha w Bibliotece

05-07-2016

30 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się na zajęciach w Klubie Malucha, który działa przy bibliotece od ubiegłego roku. W zajęciach, które odbywały się w czwartki od godziny 10:00 udział brały dzieci od 2 do 3 r.ż. Od września 2015 r. do czerwca 2016 r. odbyło się ...

czytaj artykuł »

Płośnickie Lato Teatralne za nami

28-06-2016

W dniach 16 i 17 czerwca miały miejsce XXIX Ogólnopolskie Spotkania z Teatrem „Płośnickie Lato Teatralne”. Po raz 29 w Płośnicy spotkały się amatorskie grupy teatralne wraz z opiekunami, aby szlifować umiejętności aktorskie oraz wziąć udział w przeglądzie przygotowanych przez siebie ...

czytaj artykuł »

Wkrótce: Powiatowe Wieczory z Poezją

28-06-2016

Powiat Działdowski i Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa serdecznie zapraszają na IV edycję Powiatowych Wieczorów z Poezją. Wstęp wolny.

czytaj artykuł »

Wakacje w Miejskiej Bibliotece Publicznej

27-06-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza dzieci na zajęcia w czasie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia. W programie znalazły się zajęcia plastyczne, medioznawcze, zabawy z literaturą oraz maratony filmowe.

czytaj artykuł »

6. Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

03-06-2016

Działdowskie Centrum Caritas, przy współpracy władz samorządowych oraz licznych instytucji i firm wspierających zorganizowało festyn z okazji Dnia Dziecka.

czytaj artykuł »

Czerwcowe premiery spektakli teatralnych MDK

01-06-2016

W czerwcu grupy teatralne działające w Miejskim Domu Kultury w Działdowie zaprezentują swoje najnowsze przedstawienia. Obecnie trwają najgorętsze przygotowania: ostatnie i dodatkowe próby, robienie scenografii, szycie kostiumów, miksowanie muzyki itp.

czytaj artykuł »

Konkurs Recytatorski „Spotkania z Poezją”

23-05-2016

Dnia 13 maja 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbyły się eliminacje rejonowe Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do prezentacji utworów poetyckich i prozy zakwalifikowało się 31 recytatorów oraz trzy reprezentantki ...

czytaj artykuł »

II Konkurs o Miecz Świętej Katarzyny

17-05-2016

Burmistrz Miasta Działdowo i Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie ogłaszają II Konkurs Poetycki o Miecz Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).