Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Czwartkowe spotkania literackie

27-02-2012

W czwartek 23 lutego w Miejskim Domu Kultury w Działdowie już kolejny raz spotkali się lokalni poeci. Spotkania, odbywają się w jednej z sal MDK-u , a miejsce to dzięki staraniom Marzanny Bieleckiej - Maćkowiak nabrało swoistego uroku dzięki odświętnie przygotowanemu wystrojowi wnętrza.

czytaj artykuł »

Mistrz języka polskiego w Gimnazjum Nr 2

23-02-2012

Pod tym hasłem już po raz drugi odbył się w Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie konkurs dotyczący poprawnego posługiwania się językiem polskim. Konkurs miał zasięg powiatowy. Jego uczestnikami była młodzież gimnazjalna ze szkół w Iłowie, Burkacie, Rybnie, Sławkowie oraz ...

czytaj artykuł »

Aniołowie codzienności Krzysztofa Tabaczki

10-02-2012

Czwartkowy wieczór 9 lutego to uczta dla miłośników poezji. W Szkole Muzycznej im. Arno Kanta w Działdowie odbył się wieczór związany z promocją trzynastego tomiku wierszy działdowskiego poety Krzysztofa Tabaczki.

czytaj artykuł »

Nowy tomik wierszy Krzysztofa Tabaczki

07-02-2012

Burmistrz Miasta Działdowo oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na promocję nowego tomiku wierszy Krzysztofa Tabaczki.

czytaj artykuł »

Otrzymali medale za długoletnie pożycie

02-10-2011

Czternaście par z Gminy Działdowo zostało odznaczonych medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia wręczał wójt Paweł Cieśliński oraz Przewodniczący Rady Gminy Działdowo Mirosław Zieliński.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).