Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Show The Flow w Działdowie

18-05-2012

Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzony jest na świecie już od trzydziestu lat. W Polsce, od lat kilku, w Działdowie – dopiero po raz pierwszy.

czytaj artykuł »

Zawsze jest jakieś dobre jutro

21-04-2012

Prezentujemy pierwsze opowiadanie Krystyny Sztramskiej. Kolejne już wkrótce w dziale Kultura Portalu Moje Działdowo.

czytaj artykuł »

„Podróże dookoła Świata” z ZS w Malinowie

18-04-2012

Już po raz drugi w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie odbył się konkurs kulinarno językowy „Podróże dookoła Świata”. W tym niezwykle widowiskowym przedsięwzięciu wzięła udział zarówno społeczność uczniowska jak i zaproszeni gimnazjaliści.

czytaj artykuł »

Przegląd Krótkich Form Scenicznych

17-04-2012

Już po raz czwarty na deskach Miejskiego Domu Kultury w Działdowie mieliśmy okazję oglądać krótkie formy sceniczne w języku angielskim.

czytaj artykuł »

Działdowska Kuźnia Słowa staje się stowarzyszeniem

10-04-2012

Już niedługo nieformalny póki co związek zrzeszający działdowskich twórców zajmujących się słowem pisanym stanie się oficjalnym stowarzyszeniem. Nad taką formułą pracowali jego członkowie.

czytaj artykuł »

Na scenie królowała miłość

31-03-2012

W piątek, 30 marca w LO im K.K. Baczyńskiego, już po raz siódmy rozegrał się konkurs recytatorski imieniem patrona szkoły. Tematem wiodącym tegorocznej edycji były oblicza miłości.

czytaj artykuł »

W Działdowie przywitaliśmy wiosnę na rockowo!

31-03-2012

Miejski Dom Kultury w Działdowie już od wielu lat wita wiosnę na rockowo. Nie inaczej było i w tym roku. Miłośnicy nieco cięższego brzmienia mogli uczestniczyć w tegorocznej Rock Wiośnie.

czytaj artykuł »

Show The Flow w Gimnazjum nr 1

30-03-2012

W poniedziałek 30 kwietnia o godzinie 17.00 w Gimnazjum nr 1 w Działdowie będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Tańca.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).