Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Koncert Macieja Miecznikowskiego

16-09-2012

Już w piątek 28 września o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MDK w Działdowie odbędzie się wyjątkowy koncert Macieja Miecznikowskiego…

czytaj artykuł »

Na spotkaniu z Małgorzatą Gutowską Adamczyk

12-09-2012

Każdego roku w Dyskusyjnym Klubie Książki w Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie przybywają nowi wielbiciele książek i korzystają z okazji uczestnictwa w spotkaniach autorskich, których organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie.

czytaj artykuł »

Pożegnaliśmy wakacje. Na rockowo folklorowo

07-09-2012

Wrzesień to rzecz jasna początek szkoły. Ale żeby rok szkolny rozpocząć trzeba najpierw pożegnać wakacje. W tym roku tradycyjnie zrobiliśmy to na rockowo.

czytaj artykuł »

Tak organizować dożynki potrafi tylko Uzdowo

07-09-2012

Od wielu lat święto plonów w Uzdowie kojarzy się z najlepiej zorganizowanymi dożynkami w powiecie działdowskim. Nie bez powodu – w ich organizację angażuje się wielu mieszkańców tej miejscowości.

czytaj artykuł »

Wianki, tańce i kwiat paproci

06-09-2012

W piątek 24 sierpnia na placu przy świetlicy w Wysokiej odbył się „Festiwal Nocy Świętojańskiej” zorganizowany w ramach LSR „Brama Mazurskiej Krainy”. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Wsi Wysoka.

czytaj artykuł »

Rycerze bili się po raz dziewiąty

26-08-2012

Jest jeden taki dzień w kalendarzu działdowskich imprez, w którym miasto zapełnia się rycerzami, damami, giermkami i błaznami…

czytaj artykuł »

Świetlica – bezpiecznym miejscem rozwijania pasji

12-08-2012

Od 1 września 2011 do 31 marca 2012 roku Caritas Działdowo współpracy i współfinansowaniu Fundacji Wspólnej Drogi United Way Polska realizował projekt „Świetlica – bezpiecznym miejscem rozwijania pasji, zdolności i zainteresowań dziecka”. Wzięło w nim udział 30 osób.

czytaj artykuł »

Lato w poezji, prozie i… malarstwie

06-08-2012

Pomimo sezonu urlopowego, upalnej pogody oraz daty spotkania przypadającej na dzień bardzo popularnych imienin, członkowie Działdowskiej Kuźni Słowa oraz jej sympatycy spotkali się konsekwentnie w ostatni czwartek miesiąca w restauracji „Lemon Tree”.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).