Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Święto Pieczonego Ziemniaka w Wysokiej

15-10-2012

W piątek 28 września w miejscowości Wysoka odbyła się impreza integracyjna dla dzieci i rodziców na powitanie jesieni przygotowana przez Panią Jolantę Koronę oraz Katarzynę Sosnowską.

czytaj artykuł »

Wystawa leśno – łowiecka w sali zamkowej

10-10-2012

Od 8 października do 15 listopada br. w salach działdowskiego zamku można obejrzeć wystawę poświęconą tematyce leśno - łowieckiej. Została ona zorganizowaną przez Nadleśnictwo Lidzbark przy udziale Starostwa Powiatowego w Działdowie i Koła Łowieckiego „ŚWIT”.

czytaj artykuł »

Noc Naukowców z gimnazjalistami z Jedynki

09-10-2012

W czwartek 27 września uczniowie Gimnazjum nr 1 mieli okazję po raz drugi uczestniczyć w Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki „Europejska Noc Naukowców” organizowanych m.in. przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Spotkanie z Wojciechem Kassem

07-10-2012

„Poeta nie może odcinać kuponów od swojej twórczości” – spotkanie pod takim tytułem odbyło się w czwartek 4 października w działdowskiej Szkole Muzycznej.

czytaj artykuł »

Spotkanie z Marią Ulatowską

07-10-2012

W sali koncertowej Szkoły Muzycznej 27 września z czytelnikami spotkała się Maria Ulatowska. Autorka książek pełnych ciepła i pogody ducha.

czytaj artykuł »

Wkrótce w Działdowie: kabaret Neonówka

03-10-2012

Wrocławski kabaret Neonówka po raz kolejny odwiedzi nasze miasto. Na scenie Miejskiego Domu Kultury pojawią się już 21 października.

czytaj artykuł »

Pożegnaliśmy lato na harcerska nutę

29-09-2012

Powiatowy Festiwal Piosenki Harcerskiej odbywał się w tym roku już po raz piąty. Z okazji tego małego jubileuszu na działdowskim rynku zorganizowano szereg imprez, z których każdy mógł wybrać coś dla siebie.

czytaj artykuł »

W każdy czwartek w Działdowie inny pisarz!

16-09-2012

We wrześniu i październiku z inicjatywy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie nasze miasto odwiedzi wyjątkowo wielu pisarzy i poetów. Już dziś zapraszamy na spotkania z nimi.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).