Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Święto Niepodległości w Przedszkolu Nr 3

15-11-2012

W Przedszkolu Miejskim Nr 3 w Działdowie uroczyście obchodzono Święto Niepodległości. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, na który składały się wiersze i pieśni patriotyczne, m.in. Hymn Polski, Rota, Marsz I Brygady, Moja Ojczyzna i inne.

czytaj artykuł »

Debata o Korczaku w Gimnazjum Nr 2

06-11-2012

W 2012 roku mija 70-ta rocznica śmierci Janusza Korczaka i setna rocznica założenia przez niego Domu Sierot dla dzieci żydowskich. Aby upamiętnić to wydarzenie Sejm ogłosił rok 2012 Rokiem Janusza Korczaka.

czytaj artykuł »

„OTRZĘSINY 2012” w Gimnazjum nr 2

04-11-2012

W czwartek 11 października w Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbyły się „otrzęsiny klas I”. Hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmiało: „Zdrowy styl życia, to podstawa, a przy okazji dobra zabawa.”

czytaj artykuł »

„Czwartkowa” Działdowska Kuźnia Słowa

03-11-2012

Czwartkowe spotkania u schyłku każdego miesiąca to już dla Działdowskiej Kuźni Słowa mała tradycja. 25 października poetów gościła Restauracja Przedzamcze.

czytaj artykuł »

Czytam bo lubię

31-10-2012

Jak nakłonić młodzież do czytania książek? Tego niełatwego zadania podjęły się nauczycielki z Zespołu Szkół Zawodowych numer 1 w Działdowie.

czytaj artykuł »

Piszesz lub zamierzasz pisać? Przyjdź do DKS!

23-10-2012

Najbliższe spotkanie Działdowskiej Kuźni Słowa będzie miało miejsce w najbliższy czwartek 25 października o godzinie 18.00.

czytaj artykuł »

Rap w Działdowie ma się dobrze

21-10-2012

Kilka dni temu do sieci trafił hip-hopowy utwór promujący nasze miasto. Lokalni raperzy postanowili odpowiedzieć na akcję „Wizja Lokalna” i pokazać, że rap w Działdowie trzyma się całkiem nieźle. W akcji wzięło udział 9 raperów reprezentujących różne style. Za podkład muzyczny

czytaj artykuł »

Dzień Edukacji Narodowej – święto nas wszystkich

21-10-2012

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób mających wpływ na kształtowanie młodych umysłów. Dla pracowników szkół to również dobry dzień do refleksji nad przyszłością własnych placówek:

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).