Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Andrzejki w Kapitule Bijących Serc

27-11-2012

Wszystko rozpoczęło się w sobotę 24 listopada w Domu Rzemiosła w Działdowie. Świetna muzyka, tańce towarzyskie i jak zawsze wspaniała atmosfera towarzyszyła uczestnikom andrzejkowej zabawy zorganizowanej w ramach Kapituły Bijących Serc.

czytaj artykuł »

Warsztaty poetyckie z Renatą Buczyńską

25-11-2012

Nietypowy charakter przybrały warsztaty poetyckie przeprowadzone przez lokalną poetkę Renatę Buczyńską z młodymi, dobrze zapowiadającymi się poetami: Martyną Anzel, Joasią Angowską, Agnieszką Drzewińską, Kamilą Kalinowską i Krzysztofem Karzanem – uczniami Zespołu Szkół Zawodowych ...

czytaj artykuł »

Pierwsza w życiu ważna przysięga

25-11-2012

Pierwszą w życiu ważną przysięgę i pasowanie mają za sobą przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego numer 4 w Działdowie.

czytaj artykuł »

O kulturze żydowskiej w Gimnazjum Numer 2

26-11-2012

W środę 21 listopada w hali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu edukacyjnego pod tytułem: „Czy jesteśmy otwarci na wielokulturowość? Wędrówka po świecie tradycji żydowskich”

czytaj artykuł »

Poznawali historię, kulturę i obyczaje Japonii

22-11-2012

W sobotę 10 listopada, dzieci i młodzież ze świetlicy przy Polskim Czerwonym Krzyżu w Działdowie "Bezpieczny azyl" miały możliwość poznać historię, kulturę i obyczaje kraju kwitnącej wiśni.

czytaj artykuł »

Piąty Super Hit z plejadą gwiazd

22-11-2012

W sobotę 17 listopada odbył się V Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki "Hoffer Super Hit" Działdowo 2012.

czytaj artykuł »

Kabaret Skeczów Męczących w Działdowie

21-11-2012

Na 1 grudnia na godzinę 17.00 w sali widowiskowej MDK zapowiada się wspaniała zabawa z kabaretem Skeczów Męczących. Zapraszamy.

czytaj artykuł »

94. rocznica odzyskania niepodległości

18-11-2012

Po mszy świętej w niedzielę 11 listopada w pochodzie, na którego czele kroczyła orkiestra dęta oraz delegacje ze sztandarami, mieszkańcy miasta udali się do Miejskiego Domu Kultury.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).