Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Obejrzyj największy haftowany obraz na świecie

18-12-2012

Na działdowskim zamku od wtorku 11 grudnia można podziwiać haftowaną kopię obrazu Jana Matejki "Bitwa pod Grunwaldem".

czytaj artykuł »

Mikołajkowy Test Języka Angielskiego

15-12-2012

Mikołajkowy Test Wiedzy z Języka Angielskiego za nami. Zmagania z językiem pod patronatem Mobilnego Angielskiego jest pierwszą tego typu inicjatywą w powiecie działdowskim.

czytaj artykuł »

W ten wyjątkowy dzień Poezja Miała Głos…

11-12-2012

5 grudnia stał się dla wielu dniem wyjątkowym. Wszystko za sprawą Krzysztofa Majchrzaka, Wojciecha Kassa i Benedykta Perzyńskiego.

czytaj artykuł »

Mikołajki w Szkole Filialnej w Wysokiej

11-12-2012

Szóstego grudnia do większości szkół i przedszkoli zawitał Święty Mikołaj. Nie omieszkał odwiedzić Szkoły Filialnej w Wysokiej. Głośny dźwięk dzwonka zapowiedział Jego wizytę.

czytaj artykuł »

Lokalni poeci spotkali się z przedszkolakami

09-12-2012

Comiesięczne spotkania Działdowskiej Kuźni Słowa to już tradycja. Tym razem jednak okoliczności były wyjątkowe. Wyjątkowe były też utwory przeczytane przez lokalnych poetów i pisarzy oraz publiczność, jaka ich wysłuchała…

czytaj artykuł »

Jakub Zajączkowski najlepszym wokalem

05-12-2012

W minioną sobotę w sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie odbyła się jedenasta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodzieżowej „Rockowania 2012”.

czytaj artykuł »

Już dziś wieczór „Poezja ma głos!”

05-12-2012

Już dziś zapraszamy na wyjątkowy wieczór poetycki: „Poezja ma głos!”. Wiersze oraz utwory fortepianowe wykona KRZYSZTOF MAJCHRZAK.

czytaj artykuł »

Zabawa andrzejkowa dla dzieci w Wysokiej

04-12-2012

Według dawnej tradycji w wigilię imienin Andrzeja czyli 29 listopada w Szkole Filialnej w Wysokiej odbyła się „Zabawa andrzejkowa” grupy przedszkolnej i klas I-II.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).