Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Sierpniowa wystawa w Bibliotece Miejskiej

11-08-2016

Przez cały miesiąc w Mediatece Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie można oglądać akwarele wykonane przez Hannę Iwanow.

czytaj artykuł »

Ostatni z Powiatowych Wieczorów z Poezją

11-08-2016

W niedzielę w Iłowie - Osadzie Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa oraz tamtejszy Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zorganizowały spotkanie z poezją z udziałem aktorki Lidii Sadowej oraz mieszkającego przez pewien czas w Iłowie poety, pisarza i rysownika ze Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia ...

czytaj artykuł »

Mirosław Zbrojewicz: „Zaproście mnie znowu”!

01-08-2016

- Zaproście mnie znowu - powiedział Mirosław Zbrojewicz, popularny aktor telewizyjny i teatralny po występie w ramach Powiatowych Wieczorów z Poezją w niedzielę 31 lipca w parku HDK. Czytał na scenie wiersze Anny Barbary Czuraj-Struzik – poetki, dramatopisarki, dziennikarki i nauczycielki. ...

czytaj artykuł »

Konkurs „672 Urodziny Działdowa”

05-08-2016

MDK w Działdowie organizuje konkurs fotograficzny z okazji Urodzin Działdowa. Konkurs adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych fotografią.

czytaj artykuł »

Występ Zespołu Pieśni i Tańca Goleszów

26-07-2016

Burmistrz Miasta Działdowa oraz Miejski Dom Kultury w Działdowie zapraszają na występ Zespołu Pieśni i Tańca Goleszów, który odbędzie się w dniu 28 lipca 2016 r. o godz. 18.00 w Parku Honorowych Dawców Krwi przy ul. Wolności.

czytaj artykuł »

Piotr Jankowski i Marek Chojnacki o kobietach

26-07-2016

W niedzielę 24 lipca w Parku HDK przy ul. Wolności wystąpił pochodzący z Nidzicy aktor Piotr Jankowski, a wraz z nim poeta- satyryk z Działdowskiej Kuźni Słowa – Marek Chojnacki.

czytaj artykuł »

Lidzbark pożegnał Powiatowe Wieczory z Poezją

19-07-2016

17 lipca na plenerowej scenie nad małym jeziorkiem w Lidzbarku znów zagościło słowo. Tym razem wybrzmiały wiersze mieszkanki Lidzbarka Anety Balla, część z nich w interpretacji aktora Marcina Trońskiego, któremu wiersze młodej poetki - jak przyznał w rozmowie przed występem - bardzo się ...

czytaj artykuł »

Co kryje przestrzeń - wystawa w Bibliotece

05-07-2016

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do zwiedzania wystawy malarstwa Pani Anity Zawadzkiej, dostępnej przez cały lipiec w Mediatece działdowskiej Biblioteki.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).