Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Gimnazjum nr 1 stawia na przyjaźń i tolerancję

19-04-2013

W ramach integracji społecznej młodzieży niepełnosprawnej dużą rolę odgrywają stosunki interpersonalne z rówieśnikami. Dlatego w roku szkolnym 2012/2013 Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły podjęło działania służące służących przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu

czytaj artykuł »

Działdowska Kuźnia Słowa rośnie w siłę

18-04-2013

Coraz większą liczbę sympatyków gromadzą kolejne spotkania DKS. Tym razem w Przedzamczu było gwarno, głośno i wesoło, a owalny stół, przy którym ostatnio spotykają się poeci i ich przyjaciele został otoczony znacznie większą ilością krzeseł niż wskazywałaby na to wielkość stołu. ...

czytaj artykuł »

Promocja nowego tomiku wypadła „śpiewająco”

15-04-2013

Jeszcze żaden z działdowskich artystów nie promował w ten sposób swojej twórczości. Utwory z najnowszego tomiku wierszy Krzysztofa Tabaczki zostały… wyśpiewane przez Hannę Sosnowską i Marcina Kowalskiego podczas wyjątkowego wieczoru promującego tomik „Dzikie wino”.

czytaj artykuł »

Koncert na 15 lecie zespołu Ikarion

15-04-2013

Już w sobotę 19 kwietnia o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbędzie się koncert z okazji 15-lecia zespołu Ikarion.

czytaj artykuł »

Gminna Wystawa Wielkanocna 2013

10-04-2013

Sobotnie popołudnie, 23 marca nastąpiło rozstrzygnięcie gminnego konkursu na najładniejszy stroik, palmę i pisankę wielkanocną oraz najsmaczniejsze ciasto wielkanocne.

czytaj artykuł »

Talent malarski odkryty „przypadkiem”…

07-04-2013

Z artystami jak ze złotymi samorodkami najczęściej bywa tak, że ktoś odkrywa je przypadkiem. Nie inaczej było z Patrykiem Szczepańskim – artystycznie uzdolnionym uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Działdowie.

czytaj artykuł »

Działdowianin wystąpił w Must Be The Music

26-03-2013

W niedzielę 17 marca jako pierwszy w Must Be The Music wystąpił zespół Propabanda, w którym na gitarze gra Bartek Pydynkowski.

czytaj artykuł »

Ray Wilson koncertował w Działdowie

22-03-2013

To największe muzyczne wydarzenie tego roku w Działdowie i okolicach. Ray Wilson zagrał dwa wspaniałe koncerty tylko dla nas!

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).