Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Pożegnalny koncert Marty Przybylak

28-08-2013

W niedzielę 8 września o godzinie 20.00 w klubie Reaktywacja odbędzie się pożegnalny koncert wokalistki zespołu Transtime Marty Przybylak.

czytaj artykuł »

Pożegnaliśmy „Powiatowe Wieczory z Poezją”

19-08-2013

W niedzielę 11 sierpnia mieszkańcy Działdowa kolejny raz zgromadzili się licznie na działdowskim rynku, żeby posłuchać wierszy lokalnej poetki, którą tym razem była Renata Buczyńska (Samoraj). Interpretacji wierszy mogliśmy posłuchać w wykonaniu popularnego aktora, Cezarego Morawskiego. ...

czytaj artykuł »

Moc zabawy i uśmiechu czyli Piknik Rodzinny

13-08-2013

W niedzielę 11 sierpnia w miejscowości Pożary w Gminie Działdowo odbył się Piknik Rodzinny. Zabawy dla dzieci i dorosłych, karaoke i wspólne grillowanie to tylko część atrakcji przygotowanych w ramach projektu „Program aktywizacji społeczno - zawodowej w gminie Działdowo”.

czytaj artykuł »

VI Powiatowy Wieczór z Poezją

13-08-2013

Poezja Renaty Buczyńskiej czytana przez Cezarego Morawskiego zwieńczyła ostatni już z cyklu Powiatowych Wieczorów z Poezją.

czytaj artykuł »

V Wieczór Poetycki z Wojciechem Wysockim

06-08-2013

Kto pomimo upalnej pogody udał się w niedzielne popołudnie na działdowski rynek, ten na pewno tego nie żałował. W ramach serii Powiatowych Wieczorów z Poezją odwiedził Działdowo i dał charyzmatyczny występ Wojciech Wysocki znany z wielu ról teatralnych i filmowych (np. rola kapitana Wiesnicyna ...

czytaj artykuł »

Benedykt Perzyński i Mirosław Baka czytali poezję

29-07-2013

W upalne niedzielne popołudnie przy fontannie już czwarty raz z rzędu zebrała się grupa działdowskich miłośników poezji. A prezentował ją tym razem aktor z niezwykle bogatym doświadczeniem scenicznym i filmowym, ostatnio widziany m.in. w filmie „Tajemnice Westerplatte” Mirosław Baka. ...

czytaj artykuł »

Zielone Ludki dają uliczne koncerty

24-07-2013

Zielone Ludki po rocznej przerwie postanowiły wznowić działalność. Z nowym spojrzeniem, dystansem i przewartościowaniem tego, co w graniu najważniejsze – a więc tworzenie i dzielenie się tym.

czytaj artykuł »

Już w niedzielę IV Powiatowy Wieczór z Poezją

24-07-2013

Już w niedzielę 28 lipca o godzinie 17.30 przy fontannie na Placu Mickiewicza w Działdowie odbędzie się IV Powiatowy Wieczór z Poezją. Tym razem Mirosław Baka będzie prezentował wiersze Benedykta Zygfryda Perzyńskiego.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).