Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Zapraszamy na nowy spektakl teatralny

25-11-2013

„O zamiarze pewnego ożenku…” – czyli spektakl na podstawie komedii Mikołaja Gogola zobaczymy już w najbliższych dniach na scenie działdowskiego domu kultury.

czytaj artykuł »

Renata Buczyńska i jej Alergia na paPierze

20-11-2013

W czwartek 14 listopada w Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbyła się promocja najnowszego zbioru poetyckiego Renaty Buczyńskiej „Alergia na paPierze”.

czytaj artykuł »

Follow The Beat sposobem na jesienną chandrę

15-11-2013

Jesień za oknem, ale Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie znalazło sposób na niesprzyjający pogodowo klimat i ociepliło go dużą dawką tańca podczas pierwszych warsztatów Follow The Beat.

czytaj artykuł »

Dyskusyjny Klub Książki w Gimnazjum nr 1

15-11-2013

Dyskusyjny Klub Książki w Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły powstał w styczniu 2012 r. z inicjatywy pani Katarzyny Różyckiej. Pomysł oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz, że nie trzeba być krytykiem, ...

czytaj artykuł »

Poetyckie wspominanie na spotkaniu DKS

04-11-2013

Tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca (31 października) członkowie Działdowskiej Kuźni Słowa spotkali się, aby wspólnie poczytać wiersze oraz omówić minione i przyszłe wydarzenia kulturalne. Elżbieta Karlsson, której tomik „Sercem pisane…” był promowany 14.10 dziękowała za wsparcie ...

czytaj artykuł »

Rockowe Zaduszki, czyli uczta dla ducha

04-11-2013

W sobotę 2 listopada w MDK Działdowo odbyły się Rockowe Zaduszki. Wystąpili: Jedenu, Sentymentalny Zespół Tymczasowy oraz Zielone Ludki.

czytaj artykuł »

Promocja tomiku poezji Elżbiety Karlsson

28-10-2013

Wieczór 25 października część działdowian spędziła na spotkaniu promującym pierwszy autorski tomik poezji Elżbiety Karlsson „Sercem pisane...”

czytaj artykuł »

Zapraszamy na koncert 'Jazz w remizie'

24-10-2013

Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy zaprasza na koncert 'Jazz w remizie' już w środę 30 października o godzinie 19.00. Miejsce – remiza w Płośnicy.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).