Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Mikołajkowa akcja czytelnicza

16-12-2013

Biblioteka Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie przystąpiła do akcji „Włącz książkę Włącz czytanie”, która odbywa się w ramach Mikołajkowego Tygodnia Spotkań Czytelniczych.

czytaj artykuł »

Na Katarzynkach zaśpiewa Janusz Radek

16-12-2013

Katarzynki 2014 już 17 stycznia. Tym razem po rozdaniu statuetek na scenie zobaczymy popularnego wokalistę Janusza Radka.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na gwiazdkowy program MDK

12-12-2013

Burmistrz Miasta Działdowo oraz Miejski Dom Kultury w Działdowie zapraszają na coroczny taneczno-wokalny Program Gwiazdkowy.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 1 muzykuje dla przedszkolaków

09-12-2013

W czwartek 28 listopada do Gimnazjum nr 1 zostały zaproszone dzieci z Przedszkola nr 1 na koncert muzyczny w wykonaniu utalentowanych gimnazjalistów. To już druga wizyta maluchów w murach naszej szkoły. Dzięki życzliwości dyrekcji możemy promować nasze talenty w środowisku lokalnym.

czytaj artykuł »

Kabaret Moralnego Niepokoju w Działdowie

09-12-2013

To prawdziwa uczta dla miłośników kabaretów: Kabaret Moralnego Niepokoju da swój występ w Działdowie już 5 stycznia!

czytaj artykuł »

Działdowianin wyśpiewał pierwsze miejsce!

28-11-2013

Zakończył się Hoffer Super Hit już dziś określany mianem wielkiej szansy dla młodych talentów. Pierwsze miejsce zdobył Jakub Zajączkowski z Działdowa.

czytaj artykuł »

Nowy spektakl „O zamiarze pewnego Ożenku”

27-11-2013

We wtorek 26 listopada w Miejskim Domu Kultury w Działdowie miała miejsce premiera teatralna grupy „Pewni Niepewni”. Zobaczyliśmy przedstawienie według komedii Mikołaja Gogola zatytułowanej „O zamiarze pewnego Ożenku”.

czytaj artykuł »

GOKiS ogłasza konkurs na Stroik Świąteczny

26-11-2013

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie organizuje Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny związany z okresem Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Działdowo do udziału w konkursie, szczegóły w regulaminie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).