Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Spotkanie literackie SDKS

17-10-2016

W Drzazgach k/Działdowa odbyło się spotkanie literackie Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa. Opowiadania i wiersze zaprezentowano tym razem w plenerze.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na spotkanie i koncert

14-10-2016

Wójt Gminy Płośnica, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Płośnicy zapraszają osoby z terenu gminy Płośnica oraz gości na spotkanie abstynenckie połączone z koncertem Piotra Nagiela "Jeśli chcesz - dasz radę..." 22 października, godz. 17.00, sala OSP w

czytaj artykuł »

Wizyta MBP w Przedszkolu Miejskim nr 1

13-10-2016

Dnia 7 października Przedszkole Miejskie nr 1 odwiedziły panie bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki Publicznej. W spotkaniu uczestniczyły grupy „Krasnoludki" oraz "Motylki”.

czytaj artykuł »

Młodzież realizowała projekty z historii i sztuki

13-10-2016

W dniach 3-7.10.2016 r. w Domu Pojednania i Spotkań św. Maksymiliana w Gdańsku odbyło się kolejne spotkanie młodzieży z naszego liceum z uczniami z Modellschule Obersberg w Bad Hersfeld. Uczniowie pod opieką swoich nauczycieli pracowali nad realizacją projektów z historii i sztuki.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na promocję tomiku poezji „Podróż”

12-09-2016

Promocja książki działdowskiego poety w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Przyjdź na wystawę "Realność abstrakcji"

09-09-2016

Jan Andrzej Walasek zaprasza na wystawę pt. "Realność abstrakcji".

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wystawę “TALERZYK Z PODRÓŻY”

29-08-2016

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na cykl wystaw hobbistycznych. Jako pierwsze będzie można obejrzeć zbiory pani Elżbiety Zakrzewskiej.

czytaj artykuł »

Koncertowe zakończenie Dni Działdowa

23-08-2016

Kościół Ewangelicko-Augsburski Zbawiciela po raz kolejny gościł muzyków Olsztyńskiego Zespołu Kameralnego "Pro Musica Antiqua", którzy zaprezentowali utwory dawnych i współczesnych mistrzów kameralistyki. Koncert był wydarzeniem kończącym cykl imprez Dni Działdowa 2016.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).