Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Gimnazjaliści z Dwójki o historii miasta

11-02-2014

Styczeń to historycznie ważny miesiąc dla naszego miasta. To właśnie w tym miesiącu w 1920 roku Działdowo powróciło w granice państwa polskiego.

czytaj artykuł »

Lubisz Okudżawę? Przyjdź na koncert!

25-01-2014

Miejski Dom Kultury w Działdowie wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku zapraszają na koncert „Ballady Bułata Okudżawy”.

czytaj artykuł »

Taneczne Ferie w Miejskim Domu Kultury w Działdowie

14-01-2014

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty taneczne, które odbywać się będą od 29 stycznia do 7 lutego.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wspólne kolędowanie z DKS

07-01-2014

Działdowska Kuźnia Słowa oraz Chór Gimnazjum nr 2 w Działdowie pod dyrekcją Danuty Czeczot zapraszają na wspólne kolędowanie.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści w roli bohaterów z bajek

02-01-2014

Zgodnie z tradycją uczniowie klasy III d Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełly w Działdowie przygotowali jasełka dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4. Gimnazjaliści pod opieką polonistki Sylwii Żuchowskiej - Ptak po raz kolejny gościli w przedszkolu, z którym współpracują już ...

czytaj artykuł »

Jasełka bożonarodzeniowe w działdowskiej Jedynce

02-01-2014

19 i 20 grudnia 2013 roku uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie wystawili dla rodziców i społeczności szkolnej jasełka bożonarodzeniowe pt. „Niecodzienne dary”. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, wśród świateł świec i choinek odbyły się przedstawienia. ...

czytaj artykuł »

Konkurs na stroik świąteczny rozstrzygnięty

30-12-2013

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie zorganizował konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie nie brakowało. Autorów dziesięciu najpiękniejszych ozdób nagrodzono na uroczystej sesji Rady Gminy, tuż przed Wigilią.

czytaj artykuł »

Z działdowskim MDK zwiedziliśmy cały świat!

28-12-2013

W Działdowie już nikt nie wyobraża sobie świąt bez świątecznego przedstawienia w Domu Kultury. Jak co roku, również i tym razem przygotowano wielkie widowisko. I choć do tej pory oglądaliśmy adaptacje baśni (między innymi Królowa Śniegu, Piękna i Bestia) tym razem przedstawienie miało ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).