Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

GOK Płośnica zaprasza na szereg imprez

22-04-2014

Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy na szereg imprez zaplanowanych na najbliższe dni:

czytaj artykuł »

Spotkanie autorskie z Renatą Buczyńską

15-04-2014

3 kwietnia w Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły oraz członków Dyskusyjnego Klubu Książki z regionalną poetką Renatą Buczyńską zorganizowane przez Katarzynę Różycką.

czytaj artykuł »

Marcowe spotkanie działdowskich poetów

09-04-2014

Ostatnie spotkanie poetów z Działdowskiej Kuźni Słowa zorganizowano w Miejskiej Bibliotece Publicznej z inicjatywy Dyrektor Justyny Lytvyn wraz ze współpracownikami.

czytaj artykuł »

„Śladami Mazurów” w GOK Płośnica

06-04-2014

Świat się rozpędził i gdzieś biegnie... Dobrze, że Bóg stworzył Mazury - jest gdzie uciec, odpocząć, zatrzymać się. Ta ziemia cieszy oko, ale również pobudza wyobraźnię i przyciąga swoimi tajemnicami jak magnes spragnione przygód serce.

czytaj artykuł »

Powiatowy konkurs recytatorski w Lidzbarku

23-03-2014

W piątek, 14 marca, w Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, odbył się powiatowy konkurs recytatorski pod hasłem „Poeci i żołnierze”, tematycznie nawiązujący do twórców pokolenia Kolumbów.

czytaj artykuł »

Benedykt Perzyński promował nowy tomik

21-03-2014

W czwartek 20 marca działdowski poeta Benedykt Perzyński promował swój najnowszy tomik poezji zatytułowany "Nieuchwytne".

czytaj artykuł »

Promocja tomiku poezji Benedykta Perzyńskiego

19-03-2014

Burmistrz Miasta Działdowo i Miejski Dom Kultury zapraszają na promocję tomiku poezji Benedykta Perzyńskiego pt."Nieuchwytne". Spotkanie odbędzie się w dniu 20 marca o godz. 18.00 w MDK w Działdowie. Wstęp wolny.

czytaj artykuł »

Koncert ‘Rock Wiosna’ w działdowskim MDK

13-03-2014

Rockowe koncerty organizowane przez działdowski Dom Kultury na przywitanie wiosny to już tradycja. Tegoroczny 21 marca również nie mógł obyć się bez tego muzycznego wydarzenia.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).