Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Zagrali na ulicy, dostali się do Must Be The Music!

12-06-2014

Zielone Ludki uczestniczyły w ostatni weekend w precastingu do programu TYLKO MUZYKA - MUST BE THE MUSIC, który będzie miał swoją emisję w jesiennej ramówce telewizji POLSAT.

czytaj artykuł »

Konkurs "Gmina Płośnica w obiektywie" rozstrzygnięty

12-06-2014

We wtorek 10 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Płośnicy został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny "Gmina Płośnica w obiektywie" pod hasłem "Odkryj to, co nieodkryte".

czytaj artykuł »

Wystawa Polskie Drogi Do Wolności

06-06-2014

W czwartek 5 czerwca o godzinie 14:00 w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie została uroczyście otwarta wystawa: Polskie Drogi do Wolności. Czerwiec `89, której organizatorami byli: Starosta Działdowski, Burmistrz Miasta Działdowo oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie. ...

czytaj artykuł »

I miejsce dla Kapeli Echo z Płośnicy

05-06-2014

Gmina Płośnica bardzo umiejętnie potrafi krzewić tradycje ludowe. Dzięki wsparciu Wójta Gminy Krzysztofa Groblewskiego stworzono doskonałe warunki do podtrzymywania dziedzictwa kulturowego tych ziem.

czytaj artykuł »

Policja rozstrzygnęła konkurs plastyczny

22-05-2014

W Komendzie Powiatowej Policji w Działdowie rozstrzygnięty został powiatowy etap konkursu plastycznego „Dbam o własne bezpieczeństwo”. W zawodach uczestniczyli uczniowie klas I – III szkół podstawowych. Najlepsze 3 prace w każdej kategorii wiekowej wezmą teraz udział w finale wojewódzkim ...

czytaj artykuł »

Noc Muzeów w działdowskim IMPK

22-05-2014

Idea „Nocy w muzeach” narodziła się w Berlinie 1997 roku a od 2003 roku odbywa się w Polsce. Impreza odbywa się w maju, z roku na rok ciesząc się coraz to większą popularnością. Trudno się dziwić – to jedyna okazja by zwiedzić muzea w niepowtarzalnej nocnej atmosferze. Interaktywne ...

czytaj artykuł »

Dzień otwarty w działdowskim muzeum

19-05-2014

W czwartek, 8 maja 2014 r. z okazji jubileuszu dziesiątej rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie jako projekt współfinansowany ze środków unijnych przyłączyło się do akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

czytaj artykuł »

Dodatkowe zajęcia w działdowskim muzeum

05-05-2014

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie przyłącza się do akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).