Dziś jest Wtorek, 22 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Helena, Ryta, Wiesława
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Wakacje w bibliotece

03-07-2014

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na ‘Wakacje w bibliotece’. Zajęcia odbywać się będą od 1 do 31 lipca od godziny 11.00 do 13.00.

czytaj artykuł »

Festiwal Nocy Świętojańskiej w Wysokiej

27-06-2014

W nocy z piątku na sobotę tj. z 20 na 21 czerwca we wsi Wysoka świętowano jak za prasłowiańskich czasów noc ognia, wody, słońca, księżyca, urodzaju, miłości, płodności i radości czyli Noc Kupały, Sobótkę lub jak kto woli Noc Świętojańską.

czytaj artykuł »

Muzyka jednoczyła uczniów z Polski i Litwy

25-06-2014

W środę 18 czerwca na dziedzińcu zamkowym odbyła się Gala finałowa podsumowująca międzynarodowy projekt „Music Unites – Muzyka Jednoczy”.

czytaj artykuł »

Wojciech Kass promował swoją poezję w Działdowie

24-06-2014

Pierwszy z cyklu Powiatowych Wieczorów z poezją odbył się w środę 18 czerwca przy ratuszu miejskim w Działdowie. W drugiej edycji „Wieczorów”, jako pierwszy gościł w naszym mieście poeta i eseista Wojciech Kass, któremu akompaniował Krzysztof Napiórkowski. Dzięki nim wieczór był

czytaj artykuł »

Zakończenie Roku Kulturalnego w MDK

18-06-2014

We wtorek 17 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Działdowie zakończył się Rok Kulturalny sekcji i grup zainteresowań działających w placówce.

czytaj artykuł »

Pisarka Joanna Fabicka w Działdowie

17-06-2014

W piątek 13 czerwca gościliśmy polską pisarkę książek dla młodzieży i dorosłych Joannę Fabicką. Autorka przyjechała na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, którego członkami są uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie, program realizowany we współpracy z Instytutem ...

czytaj artykuł »

'Teatr przy stoliku' z Biblioteką Miejską

16-06-2014

W dniu 12 czerwca Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie po raz pierwszy gościła aktorów Teatru Stefana Jaracza z Olsztyna Panią Katarzynę Kropidłowską i Pana Artura Steranko w cyklu "Teatru przy stoliku".

czytaj artykuł »

Za nami XXVII Płośnickie Lato Teatralne

16-06-2014

Po raz XXVII w Płośnicy zgromadziły się zespoły teatralne z całej Polski. W tym roku w programie Płośnickiego Lata Teatralnego znalazły się spektakle, warsztaty, wykłady i koncerty.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).