Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Zapraszamy na ‘Małe Teatralne Co Nieco…’

14-09-2014

Już w niedzielę 21 września o godzinie 17.00 rozpocznie się „Małe Teatralne Co Nieco…”. Zaprasza Miejski Dom Kultury w Działdowie.

czytaj artykuł »

Narodowe czytanie "Potopu" w Lidzbarku

11-09-2014

Do tegorocznej trzeciej edycji akcji Narodowego Czytania zainicjowanego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego dołączyła Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Tak było na narodowym czytaniu

09-09-2014

W sobotę 6 września w Działdowie, przy ratuszowej fontannie, mieszkańcy miasta mieli okazję wziąć udział w trzeciej edycji NARODOWEGO CZYTANIA pod patronatem Prezydenta RP.

czytaj artykuł »

Wiktor Zborowski i twórczość Anety Balla

28-07-2014

W niedzielę 27 lipca na działdowskim rynku w ramach Powiatowych Wieczorów z Poezją zabrzmiały wiersze młodej poetki, Anety Balla.

czytaj artykuł »

Lidia Sadowa i twórczość Zbigniewa Rzeszutko

23-07-2014

W niedzielę 20 lipca pogoda postanowiła spłatać figla, przez co II Powiatowy Wieczór z Poezją odbył się w Miejskim Domu Kultury w Działdowie, a nie jak dotąd przy ratuszu. Nie przeszkodziło to jednak jego uczestnikom znakomicie się bawić.

czytaj artykuł »

Marcin Troński i Krystyna Sztramska poetycko

15-07-2014

W niedzielę 13 lipca przy działdowskim ratuszu zgromadzili się wielbiciele poezji. Na scenie aktor Marcin Troński prezentował twórczość Krystyny Sztramskiej. Powiatowe Wieczory z Poezją uważamy za otwarte. To wielkie wydarzenie, szczególnie dla lokalnych poetów:

czytaj artykuł »

Zielone Ludki nagrywają płytę w Radio Olsztyn

15-07-2014

W poniedziałek 14 lipca Zielone Ludki weszły do PRO Studia Polskiego Radia Olsztyn, gdzie rejestrują autorski materiał na debiutancką, retinollową płytę.

czytaj artykuł »

Biesiada Poetycka w Burkacie

03-07-2014

Na zaproszenie Bogumiły Stachowiak do Burkatu przybyła w minioną niedzielę (29 czerwca) liczna grupa poetów, przedstawiciele bibliotek i władz, Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz społeczność lokalna.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).