Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Wiemy kto zaśpiewa dla nas na Katarzynkach

27-12-2014

Do tej pory na Katarzynkach śpiewali między innymi Grzegorz Turnau, Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak czy Maleńczuk. A kto w tym roku?

czytaj artykuł »

W lutym w Działdowie zagra LEM-ON

17-12-2014

Już 1 lutego o godzinie 18.00 na Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie (ul. Jagiełły) zagra popularny zespół LEM-ON.

czytaj artykuł »

Bednarek w Działdowie? Zobacz co jeszcze!

15-12-2014

Festiwal, którego zorganizowanie pochłania mnóstwo sił i czasu już za nami, więc czas na kolejne artystyczne propozycje. Działdowski Miejski Dom Kultury nawet na moment nie zwalnia tempa.

czytaj artykuł »

Dziewczynka z zapałkami w Miejskim Domu Kultury

15-12-2014

Miejski Dom Kultury w Działdowie ma zaszczyt zaprosić na tradycyjne świąteczne przedstawienie. Tym razem zobaczymy Dziewczynkę z zapałkami.

czytaj artykuł »

Światowy Dzień Misia w Przedszkolu numer 3

09-12-2014

W grupie dzieci 3-letnich "Krasnale" w bardzo atrakcyjny sposób obchodzono Światowy Dzień Misia.

czytaj artykuł »

Hoffer SuperHit Festival' Działdowo 2014

01-12-2014

W sobotę 22 listopada w Działdowie odbył się VII Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL' DZIAŁDOWO 2014.

czytaj artykuł »

Turza Wielka gościnna dla poetów

29-10-2014

W niedzielne popołudnie członkowie Działdowskiej Kuźni Słowa spotkali się na czytaniu wierszy w Świetlicy w Turzy Wielkiej, gdzie zostali zaproszeni przez Ewę Kalinowską – opiekującą się lokalną biblioteką.

czytaj artykuł »

V Gminny Konkurs Piosenki „Mini Playback show”

22-10-2014

V Gminny Konkurs Piosenki „Mini Playback show” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie odbył się 18 października w świetlicy w Ruszkowie. W konkursie wzięły udział wszystkie świetlice z terenu Gminy Działdowo. Do udziału w nim zgłosiło się 25 zespołów i trzech ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).