Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

GOK Płośnica zaprasza na cykl imprez

12-02-2015

Zapraszamy na cykl imprez organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy.

czytaj artykuł »

Tak minęły ferie w Płośnicy

12-02-2015

Ferie zimowe szybko minęły, czas przyzwyczaić się do szkolnej rzeczywistości, ale dzieciom i młodzieży korzystającym z bogatej oferty Gminnego Ośrodka Kultury w Płośnicy pozostaną miłe wspomnienia. Każdy mógł wziąć udział w swoich ulubionych zajęciach, lub spróbować czegoś innego, ...

czytaj artykuł »

Autorskie spotkanie Renaty Buczyńskiej

10-02-2015

„Na takie spotkanie leci się jak na skrzydłach” – skomentowała wieczór autorski Renaty Buczyńskiej jedna z uczestniczek tej pięknej w odbiorze imprezy. Rzeczywiście. Na zaproszenie Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich wraz z przyjaciółmi z Działdowskiej Kuźni Słowa ...

czytaj artykuł »

Zagłosuj na Działdowski Hoffer SUPER HIT!

10-02-2015

Zagłosuj na działdowski SUPER HIT, nominowany do nagrody w konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur!

czytaj artykuł »

Na weekend zapraszamy do Nidzicy i Grunwaldu!

07-02-2015

W weekend już po raz V nidzicki zamek opanują waleczni rycerze i piękne białogłowe, a wszystko to w ramach zimowej rejzy na nidzicki zamek.

czytaj artykuł »

W Lidzbarku odbył się bal karnawałowy dla dzieci

07-02-2015

W niedzielne popołudnie 1 lutego w Lidzbarku odbył się Bal Karnawałowy, który na stałe zagościł w harmonogramie imprez dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i gminy.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na walentynki z poezją

03-02-2015

Poeci ze Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa oraz Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na występ p.t. „Miłość w poezji i piosenkach, czyli KOCHAJ MNIE!”

czytaj artykuł »

Spotkanie Działdowskiej Kuźni Słowa

03-02-2015

W czwartek 29 stycznia w Restauracji Przedzamcze spotkali się poeci z DKS. Pierwszy raz w spotkaniu uczestniczył Darek Giżyński, młody poeta, który swoje pierwsze wiersze opublikował w zbiorze "Moje wakacje".

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).