Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA

Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 maja

05-05-2015

Uroczystej mszy świętej w kościele pw. św. Wojciecha w Lidzbarku z okazji 224 rocznicy obchodów Konstytucji 3 maja, przewodniczył Ks. Kan. Stanisław Grzywacz, proboszcz parafii.

czytaj artykuł »

Obejrzyj ciekawą wystawę w Lidzbarku

28-04-2015

Na przełomie września i października grupa młodych osób współpracująca z MGOK w Lidzbarku wraz z młodzieżą z Polski i Litwy brała udział w plenerze malarsko - plastycznym w Spychowie.

czytaj artykuł »

Płośnica regionalną stolicą tańca

28-04-2015

Już po raz kolejny Płośnica zamieniła się w regionalną stolicę tańca. Po obejrzeniu 12 prezentacji tanecznych jury przyznało następujące miejsca:

czytaj artykuł »

‘Każdy śpiewać może’… w Lidzbarku

28-04-2015

W niedzielę 26 kwietnia o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku odbył się konkurs ,,Każdy śpiewać może''.

czytaj artykuł »

Pierwszy Festiwal Fantastyki w Działdowie!

28-04-2015

W programie między innymi: turnieje Magic the Gathering, gier planszowych i strzeleckie, pokazy bractwa rycerskiego i grupy rekonstrukcyjnej.

czytaj artykuł »

Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków

27-04-2015

W czwartek 23 kwietnia w Przedszkolu Miejskim nr 4 zarządzanym przez Dyrektor Ewę Brzozowską zorganizowano Konkurs Recytatorski.

czytaj artykuł »

Wojciech Kass gościł w Działdowie

20-04-2015

We wtorek 14 kwietnia na zaproszenie Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Justyny Lytvyn do Działdowa przyjechał Wojciech Kass. Poeta i prozaik, kustosz Muzeum w Leśniczówce Pranie, miejsca, które stało się dzięki niemu kwitnącym poezją i piosenką centrum kultury.

czytaj artykuł »

Śpieszmy się kochać ludzi… - konkurs recytatorski

20-04-2015

W czwartek, 16 kwietnia, w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej Biedrawiny w Malinowie odbył się już drugi konkurs recytatorski promujący, wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, twórczość księdza Jana Twardowskiego. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 23 młodych ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).